Свобода. Авторитет. Служіння

Паперова книга
140 грн
ОПИС
Погортати книгу
ОПИС

Поняття свободи, авторитету і служіння в наші дні часто спотворюються і знецінюються. Свободу протиставляють авторитетові, а служіння прирівнюють до підпорядкування та примусу. Саме тому потрібне всебічне дослідження, осмислення й належне практичне застосування цих понять. Ключем до розуміння сьогоденних змін і криз, до пошуку нових форм співіснування різних культур і світоглядів є переосмислення понять свободи й авторитету у зв’язку з поняттям істинного служіння.

Збірка доповідей XVII щорічної міжнародної конференції «Успенські читання» (Київ, вересень 2017) пропонує роздуми, пошуки, дослідження на ці теми відомих в Україні й світі філософів, богословів, церковних діячів. У доповідях, вміщених у цій збірці, порушуються питання свободи, авторитету і служіння з ракурсу різних аспектів: духовного й богословського, церковно-історичного і патристичного, філософського і культурологічного.

Книга є цінною для робітників у царині духовної освіти і всіх зацікавлених сучасною християнською думкою та розвитком християнської культури.

Серія Успенські читання
Категорії Християнство
Мова українська
Обкладинка тверда
Формат 130 х 200 мм
Кількість сторінок 312
ISBN 978-966-378-621-6
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти