Спільнота: обличчя, виклики, покликання. Успенські читання

Паперова книга
Наклад закінчився
ОПИС
Погортати книгу
ОПИС

Без перебільшення можна сказати, що людська спільність і її втілення — спільнота — створили і продовжують творити саму сутність людини, людяність як таку. Після всіх криз Середньовіччя, переворотів Ренесансу і Нового часу, пройшовши горнило випробувань трагічного XX століття, сьогодні християни стоять перед лицем нових викликів, але і на порозі позитивних змін, надія на які пов'язана з відродженням малих спільнот. Кризові явища в сучасному світі ставлять нас перед завданням поглиблення і, ймовірно, переосмислення життя особистості в громаді.

Пропонуємо люб’язному читачеві збірку доповідей XVIII щорічної міжнародної конференції «Успенські читання». Відомі українські й іноземні теологи, філософи, вчені, церковні й громадські діячі діляться своїми роздумами про значення теми «спільнота» для сьогодення, досліджують її різні виміри — біблійне й патристичне коріння, історичні, освітні й загально-культурні аспекти. Автори збірки також порушують питання про те, як сучасні спільноти свідчать про свою місію світові, розповідають про яскраві імена християнських спільнот.

Книга буде цікавою насамперед діячам в галузі освіти, а також всім небайдужим до сучасної християнської думки й культури.

Серія Успенські читання
Категорії Християнство, Суспільство
Мова українська
Обкладинка тверда
Формат 145 х 200 мм
Кількість сторінок 288
ISBN 978-966-378-715-2
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти