Мистецькі карти "Пригоди кота Бучика"

Паперова книга
190 грн
ОПИС
Погортати книгу
ОПИС

Інтелектуальна гра для дітей та дорослих. Містить 64 картки. В інструкції є правила гри та коротка історія про головного героя - кота Бучика.
Гра «Пам’ять»
Гра розрахована на гравців віком від 6 років. Мета гри – запам’ятати та відкрити якомога більше парних карт. Для гри може бути використано від 8 до 32 карт, в залежності від віку учасників та кількості гравців. Карти розкладаються на столі в довільній кількості рядів, сорочкою вгору. Кожен гравець по черзі відкриває будь-які дві карти. Якщо карти в парі співпадають, гравець забирає їх собі. Якщо ні – карти знову викладають сорочками вгору, і хід передається наступному гравцю. Так повторюється, поки гравці не розберуть всі карти. Перемагає той, хто зібрав найбільшу кількість парних карток.

Гра «Пари»
Гра розрахована на гравців віком від 6 років. Мета гри – назбирати якомога більше пар однакових карток. Кожному гравцю роздається по 6 карт. Гравці по колу питають сусіда по грі, чи є в нього карта для пари, описуючи її словами. В разі наявності такої карти у сусіда, беруть її собі та відкладають створену пару. Не можна називати карту за номером. Якщо гравець незрозуміло описав карту, і отримав не ту, яку шукав, ця карта переходить до нього. Після кожного кроку гравці по черзі беруть по одній карті з колоди. Виграє той, хто назбирає більше пар однакових карт. 

Категорії Дитяча література
Мова українська
Кількість сторінок 64 картки
Вага 0.16 кг
ISBN 978-617-8262-53-2
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти