Праздник: благодарение, освобождение, единение

65 грн
Погортати книгу
ОПИС

Ювілейний (десятий) збірник щорічної конференції «Успенські читання» (Київ, 2010 р.) присвячений осмисленню свята – явища, такого близького й радісного серцю кожної людини, але разом із тим – свята як однієї з фундаментальних категорій і християнської, і загальнолюдської культури. Своїми думками про богословський вимір та християнське переживання свята поділилися Митрополит Київський і всієї України Володимир, Митрополит Мінський і Слуцький Філарет, Митрополит Волоколамський Іларіон, архієпископ Бориспільський Антоній, архієпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Іван Юркович, настоятель монастиря в Бозе Енцо Б’янкі і брат Адальберто Майнарді, ігумен Михайло Ван-Парейс із монастиря Шеветонь, брат Рішар із Громади Тезе, свящ. Мілан Жуєт із Риму, прот. Микола Макар, о. Володимир Зелінський з Італії, богослови Карл Християн Фельмі та Йоганнес Ольдеман із Німеччини й ін. Про культурологічні, історичні й філософські аспекти свята говорили літературознавці Жорж Ніва з Женеви, М. А. Новікова із Сімферополя та І. Л. Багратіон-Мухранелі з Москви, українські філософи В. А. Малахов, І. В. Голубович, О. О. Баумейстер та А. С. Філоненко, історики В. В. Бурега, Н. Н. Нікітенко та ін.
Як додаток до матеріалів конференції публікується стаття відомого християнського філософа із США Михайла Епштейна. Публікації розділу «Зі спадщини» представлені перекладом бесіди про свято брата Роже, засновника й настоятеля Громади Тезе, а також невиданими матеріалами Дмитра Чижевського і прот. Георгія Флоровського.

Книга адресована всім, хто цікавиться християнською культурою і, особливо, студентам і викладачам духовних і світських закладів.

Серія Успенські читання,
Категорії Філософія, , Християнство,
Мова російська
Обкладинка тверда
Фомат 145 х 200 мм
Кількість сторінок 504
Вага 680.00 кг
ISBN 978-966-378-211-8
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти