Мужество быть

Тілліх Пауль
57 грн
Погортати книгу
ОПИС

Книга «Мужність бути» Пауля Тілліха, одного з найглибших християнських мислителів ХХ століття, ставить найважливіше питання сучасної культури: що дає силу людині жити перед обличчям катастроф і потрясінь, які спіткали людину в останнє сторіччя? Відповідь на питання Гамлета: «бути чи не бути?» підкреслена в англійському оригіналі назви «Мужності бути» – Сourage To Be. Відповідаючи, автор пропонує своє прочитання екзистенціальної традиції, співвідносить її із загальнолюдською та християнської етикою.
Тілліх розглядає історію європейської цивілізації крізь призму мужності як форми відповіді на тривогу людського існування: тривогу долі і смерті в епоху античності, провини і засудження у Середньовіччя, сумнівів і відсутності смислу в Новий час. У нашу епоху глобалізації, економічних та екологічних криз аналіз Тілліха набуває нового сенсу. Такі книги спонукають задаватися питаннями про сенс життя і культури, про значення християнської традиції, про діалог між традиціями, конфесіями та культурами.
Книга публікується в перекладі Ольги Сєдакової, видатного сучасного поета і філософа, чий голос за силою звучання не поступається автору, а доповнює голос самого Тілліха.

Категорії Філософія, , Християнство,
Мова російська
Переклад Ольга Седакова
Обкладинка тверда
Фомат 150 х 210 мм
Кількість сторінок 200
ISBN 978-966-378-325-3
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти