«Киев» Осипа Мандельштама в интонациях, пояснениях, картинках

Паперова книга
120 грн
ОПИС
Погортати книгу
ОПИС

У книзі запропоновано досвід інтонаційного історико-культурного (комплексного, калейдоскопічного) коментаря побутових реалій, літературних і художніх алюзій у нарисі Осипа Емільович Мандельштама (1891-1938) «Київ», що був написаний у травні 1926 року і опублікований у Ленінграді. Картинки, що «націоналізують» прикмети часу, — теж частина коментаря.

У другому виданні (перше — 2015 г.) виправлені фактичні помилки, уточнені деталі, пов’язані з перебуванням Мандельштама в Києві, текст коментарів істотно доповнений новими відомостями, науковий апарат підданий перегляду.

Для некиян і киян, для мандельштамознавців і києвознавців.


В книге предложен опыт интонационного историко-культурного (комплексного, калейдоскопического) комментария бытовых реалий, литературных и художественных аллюзий в очерке Осипа Эмильевича Мандельштама (1891-1938) «Киев», который был написан в мае 1926 года и опубликован в Ленинграде. Картинки, «национализируют» приметы времени — тоже часть комментария.

Во втором издании (первое — 2015 г.) исправлены фактические ошибки, уточнены детали, связанные с пребыванием Мандельштама в Киеве, текст комментариев существенно дополнен новыми сведениями, научный аппарат подвергнут пересмотру.

Для некиевлян и киевлян, для мандельштамоведов и киевоведов.

Категорії Біографія, Історія, Культурологія
Мова російська
Обкладинка М’яка
Формат 120х200 мм
Кількість сторінок 216 с.
Вага 0.25 кг
ISBN 978-966-378-588-2
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти