Фізичне виховання. Міркування бігуна, плавця, тенісиста й вершника про рух, тіло та дух

Паперова книга
190 грн
ОПИС
Погортати книгу
ОПИС

Книжка «Фізичне виховання» словацького журналіста, письменника, мислителя Мартіна Мілана Шімечки присвячена роздумам про рух та його вплив на тіло, дух і, зрештою, долю людини. Це спроба автора розповісти про свій спортивний досвід тенісиста, плавця, вершника, й нарешті легкоатлета та про відкриття, які автор зробив, займаючись спортом. Читач дізнається, чому все ж таки Мартін Мілан Шімечка свого часу не став на шлях професійного спортсмена, хоч то був його останній «квиток» до університету.

Міркування автора про роль спорту, фізичної культури, руху як такого в нашому житті глибокі, почасти несподівані, дотепні, нагадають одним про вічний зв’язок тілесного й духовного, інших змусять згадати, коли останній раз виходили на пробіжку і скільки зайвих кіло набрали за час локдауну, хтось, дочитавши, дістане давно закинуту в шухляду тенісну ракетку або поведе онуків на плавання.

«Фізичне виховання» — це книжка про гармонію тіла та духу, це філософський погляд на спорт і сучасний спортивний раж, контрінтуїцію і вихід за межі власних можливостей, а також про те, в чому ж насправді криється краса буття.

Категорії Публіцистика
Мова українська
Переклад зі словац. Ірина Пушкар
Обкладинка тверда
Формат 130 х 200 мм
Кількість сторінок 220
ISBN 978-966-378-906-4
АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти