-
Статус наличия
У модерністській культурі, відданість якій було задекларовано в ідеології Культур-Ліґи, ілюстрована книга була однією з найважливіших царин синтезу мистецтв і художніх експериментів. Водночас єврейська ілюстрована книга неминуче ввібрала в себе весь комплекс властивих тільки єврейській літерату.. Читати більше
| Переклад | Ольга Купріян (укр.), Ірина Володарська (англ.) |
| Обкладинка | м’яка |
| Фомат | 245 х 315 мм |
| Кількість сторінок | 240 |
| Вага | 1.24 кг |
| ISBN | 978-966-378-218-8 |
На Близькому Сході багато фарб і багато пристрастей, тут легко заплутатися в метафорах і втратити себе, тут можна скотитися до жахливої еклектики, намагаючись транслювати в живопис різноголосицю, перенасичений розпечений світ — море і пустеля, страхи і надії, віра і розчарування. Тутешнє мис.. Читати більше
| Переклад | Григорьєвої Любові, Кітросської Мір‘ям |
| Обкладинка | Тверда |
| Фомат | 220х285 мм |
| Кількість сторінок | 208 |
| Вага | 1.80 кг |
| ISBN | 978-966-378-409-0 |
Відродження юдаїки, що почалося наприкінці 80-х років минулого століття, викликало й зацікавлення єврейським мистецтвом. Крок за кроком дослідники відкривали фантастичні планети — мистецькі школи, — які були практично невідомі в радянські роки. Згадаємо про ці відкриття, йдучи за історичним часом. Х.. Читати більше
| Обкладинка | М’яка |
| Фомат | 245х315 мм |
| Кількість сторінок | 232 |
| Вага | 1.40 кг |
| ISBN | 978-966-378-408-3 |
Музичні твори на 5 компакт-дисках (mp3) у виконанні автора У буквальному перекладі з французької «багатель» означає «дрібничка». З легкої руки Франсуа Куперена ця назва закріпилася за невеликими, легкими для виконання музичними п’єсами, призначеними переважно для фортепіано. Багателі, я.. Читати більше
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | . |
Видання присвячене мистецькому проєкту «Ікони на ящиках з-під набоїв» Соні Атлантової та Олександра Клименка. Написані на фрагментах ящиків з-під озброєнь, привезених з фронту, ікони є мовчазними свідками війни на Сході України і водночас свідченням перемоги життя над смертю (не тільки символічної, .. Читати більше
| Обкладинка | інтегральна |
| Фомат | 245 х 340 мм |
| Кількість сторінок | 152 с.: іл. |
| Вага | 0.90 кг |
| ISBN | 978-966-378-899-9 |
Образотворча книжка-іграшка. Рейзеле – це ажурні, вирізані з паперу вироби. Багато народів Східної Європи та Азії вважають цей вид мистецтва виключно своїм. Євреї називають такі вироби – рейзеле (в перекладі з мови їдиш – троянда), українці – витинанки, білоруси – віципінки, китайці – цзяньчжи, н.. Читати більше
| Обкладинка | м’яка |
| Фомат | 215 х 307 мм |
| Кількість сторінок | 32, з іл. |
| Вага | 0.18 кг |
| ISBN | 978-966-378-765-7 |
Житія святих, укладені на святій горі Афон. Березень Житія святих ієромонаха Макарія з монастиря Симонопетра спираються на грецьку православну традицію, зокрема на авторитетний Синаксар преп. Никодима Святогорця. Утім, автор виклав їх лаконічно і конкретно, надаючи перевагу іс.. Читати більше
| Переклад | з франц. |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 143 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 616 + 12 з іл |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-505-9 |
Житія святих, укладені на святій горі Афон. Лютий Житія святих ієромонаха Макарія з монастиря Симонопетра спираються на грецьку православну традицію, зокрема на авторитетний Синаксар преп. Никодима Святогорця. Утім, автор виклав їх лаконічно і конкретно, надаючи перевагу істор.. Читати більше
| Переклад | з франц. |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 143 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 664 + 16 з іл |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-449-6 |
