-
Статус наличия
Один із найвидатніших польських істориків, професор Анджей Новак, реконструює традиції та практики російського імперіалізму — від кінця епохи царів до правління Путіна. Автор пояснює, серед іншого, чому в Росії влада не тільки може, але й мусить вдаватися до сили, щоб зберегти свою владу. Він підсу.. Читати більше
| Переклад | з пол. Миколи Яковини |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 180 х 250 мм |
| Кількість сторінок | 464 |
| Вага | 0.99 кг |
| ISBN | 978-617-8445-13-3 |
Головний герой цієї книги — Ґріша, дивакуватий 39-річний чоловік, який живе в сучасному Ізраїлі, але насправді він мандрівник у часі. Ось уже чотириста років його душа, переселяючись із тіла в тіло, блукає різним епохами і країнами. Одного дня Ґріша сідає за комп’ютер і починає писати історію своїх .. Читати більше
| Переклад | з івриту Анни Некрасової |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 344 |
| Вага | 0.53 кг |
| ISBN | 978-617-8445-37-9 |
За словами Вальтера Беньяміна, «писати історію – це надавати датам обличчя». Щоб уособити десятиліття брехтівських похмурих часів (1933–1943), філософиня та перекладачка Ханни Арендт Сільвія Куртін-Денамі обрала три видатні постаті – жінок, єврейок і філософинь – чиє життя та думки були нерозривно п.. Читати більше
| Переклад | з франц. Дмит ра Каратєєва. |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 360 |
| Вага | 0.43 кг |
| ISBN | 978-617-8445-32-4 |
Нова книга Сергія Плохія, одного з найвідоміших українських істориків, професора Гарвардського університету, присвячена насамперед осмисленню Великої війни. Тут зібрано найзначніші інтерв’ю і бесіди автора з 2021 по 2024 рік. Спектр висвітлених тем охоплює ключові актуальні питання, що хвилюють укра.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 376 |
| Вага | 0.44 кг |
| ISBN | 978-617-8445-34-8 |
У пропонованій монографії вперше в вітчизняній гуманітаристиці пропонується комплесний та систематичний погляд на античну піфагорійську традицію, що розкривається у трьох ключових аспектах: студії, постаті та праці (трактати, листи, фрагменти). Висвітлюються теоретико-методологічні засади досліджен.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 704 |
| Вага | 0.87 кг |
| ISBN | 978-617-8445-16-4 |
Від початку повномасштабного військового вторгнення агресора на суверенну територію України, спостерігаємо, як російські загарбники вдаються до найбільш цинічних і заборонених міжнародним гуманітарним правом способів ведення війни, яка внесла корективи в усі сфери нашого життя. Нові реалії життя в У.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 224 |
| Вага | 0.38 кг |
| ISBN | 978-617-8445-26-3 |
Незмінна місія Церкви Христової упродовж своєї історії полягає у тому, щоб являти світу істину Божественної любові, освячувати усі сфери життя і служіння людини, бути з нею і відповідати на її потреби. У післявоєнній перспективі України одним із першочергових завдання для Церкви є підтримк.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 336 |
| Вага | 0.52 кг |
| ISBN | 978-617-8445-25-6 |
Книжка досліджує історію співпраці, опору та відплати під час Другої світової війни. Ці три теми розглядаються через досвід людей і країн під німецькою окупацією, а також радянським, італійським та іншими військовими правліннями. Ті, хто перебував під владою іноземних держав, зіткнулися з числ.. Читати більше
| Переклад | з англ/: Олена Пелешенко, Данило Антонюк |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 336 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-617-8445-10-2 |
