-
Статус наличия
«Спротив і покора» — це найповніша на сьогодні збірка листів, нотаток, поезій, проповідей і роздумів, написаних упродовж 1943–1945 років у берлінській в’язниці Теґель німецьким лютеранським пастором Дитрихом Бонгеффером. Ці тексти стали свідченням духовної перемоги над людиноненависницьким політични.. Читати більше
| Переклад | з нім. Ксенії Дмитренко |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 832 |
| Вага | 0.79 кг |
| ISBN | 978-617-8262-25-9 |
Науково-публіцистичний нарис доктора філософських наук, директора ГО «Несторівський центр» Віталія Хромця присвячений педагогічній концепції видатної італійської лікарки та педагога Марії Монтессорі. Автор ретельно розглядає засади, на яких ґрунтуються педагогічні ідеї Монтессорі, а також коротко ви.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 125 х 175 мм |
| Кількість сторінок | 42 |
| Вага | 0.11 кг |
| ISBN | 978-617-8262-36-5 |
«Хроніка першого місяця» – це щоденник, який авторка вела від першого дня повномасштабної війни в Україні, про роботу Пункту Допомоги українським біженцям в місті Отвоцьк. До допомоги та розміщення українців, що рятувалися від війни, долучилися не лише офіційні особи і волонтери, а й мешканці всієї .. Читати більше
| Переклад | з польської Лесі Лисенко |
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 145 х 215 мм |
| Кількість сторінок | 192 |
| Вага | 0.26 кг |
| ISBN | 978-617-8262-29-7 |
Науково-публіцистичний нарис доктора філософських наук, директора ГО «Несторівський центр» Віталія Хромця присвячений педагогічній концепції видатного радянського та українського педагога Антона Макаренка. Автор ретельно розглядає засади, на яких ґрунтуються педагогічні ідеї А. Макаренка, а також ко.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 125 х 175 мм |
| Кількість сторінок | 42 |
| Вага | 0.12 кг |
| ISBN | 978-617-8262-28-0 |
«ХХ століття, безсумнівно, було часом тяжких випробувань для православних християн Малої Азії, Радянського Союзу та інших країн Східної Європи в комуністичний період. Однак, незважаючи на «вогняну спокусу» (1 Пет. 4:12), крізь яку пройшло Православ’я в ХХ столітті, в 2000 р. воно напр.. Читати більше
| Фомат | електронна кни |
| Кількість сторінок | 496 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-617-8262-32-7 |
У своїх роздумах над біблійними текстами брат Рішар із християнської спільноти Тезе (Франція) поєднує екзегезу, богословську думку та бажання прочитувати разом з Біблією наш час і наш світ. Воскреслий Христос «відкривав Писання» учням (Лк. 24:32), коли вони йшли до Еммауса. Наслідуючи Його приклад, .. Читати більше
| Переклад | з французької Марія Литвин, Дмитро Каратєєв |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 160 |
| Вага | 0.25 кг |
| ISBN | 978-617-8262-22-8 |
Чи можна закінчити війну, раз почавши? Чи можна загасити її вогнище назавжди, щоб більше не чути її оглушливого сміху? Хто перемагає у війні: спрага свободи чи спрага сили? Чи можна перемогти не ворога, а саму війну? Як вогонь, який ми запалюємо, щоб жити, перетворюється на знаряддя смерті? Війна з.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 145 мм |
| Кількість сторінок | 120 |
| Вага | 0.16 кг |
| ISBN | 978-617-8262-20-4 |
У збірці аріель розе «море вночі стає м’язом серця» імена людей культури ХХ сторіччя — поруч з іменами античних діячів і літературних персонажів. Насичена оповідь про події реальні та глибинне внутрішнє життя дає читачеві можливість зануритися в атмосферу всеприсутності. Доля Рут Маєр у вирі Голокос.. Читати більше
| Переклад | з польськ. Наталії Бельченко |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 170 х 215 мм |
| Кількість сторінок | 96 |
| Вага | 0.22 кг |
| ISBN | 978-617-8262-26-6 |
