-
Статус наличия
Громадянство є важливим у будь-якій політичній спільноті, де уряд підпорядкований закону. Громадяни, так само як і уряди, несуть відповідальність за загальне благо наших суспільств. Ця книга представляє ідеї щодо того, як підтримувати та реформувати деякі з найважливіших інститутів і практик, необхі.. Читати більше
| Переклад | з англ. Дмитро Каратеєв |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 128 |
| Вага | 0.26 кг |
| ISBN | 978-617-8262-66-2 |
Книга французького юриста, державного діяча, колишнього міністра юстиції та голови Конституційної ради Франції Р. Бадентера присвячена боротьбі за скасування смертної кари у Франції. Разом із автором ми немов присутні на справжніх кримінальних процесах того часу, дізнаємося і про ставлення до цього .. Читати більше
| Переклад | з фр. Світлани Глухової |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 135 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 256 |
| Вага | 0.36 кг |
| ISBN | 978-617-8262-80-8 |
Наука – справа серйозна. Особливо, наука про суспільство, в якому кожному з нас доводиться жити з усіма серйозними наслідками, що з цього випливають. Але в соціології серйозність буває і надмірною, обмежуючи наше розуміння людей та їхніх проблем. І щоб цього не сталося, крім суто академічних соціоло.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 160 мм |
| Кількість сторінок | 184 |
| Вага | 0.18 кг |
| ISBN | 978-617-8262-94-5 |
У монографії розглянуто основні явища, події та процеси української еміграційної літератури другої половини ХХ століття в історико-літературному, поетикальному, біографічному аспектах. В основі авторського аналізу: історія літературно-критичної думки в період МУРу, літературознавчі концепції Юрія Ше.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 616 |
| Вага | 0.88 кг |
| ISBN | 978-617-8262-52-5 |
Починаючи з 1950 року, держава Ізраїль переслідувала й ув’язнила десятки вцілілих в Голокості, які за нацистів служили в таборах капо або поліцейськими гетто. В книзі представлений перший повний огляд судових процесів над капо, базований на записах, щойно розсекречених через сор.. Читати більше
| Переклад | з англ. Наталі Комарової |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 304 |
| Вага | 0.39 кг |
| ISBN | 978-617-8262-77-8 |
Вперше представлена збірка віршів польського поета Збіґнєва Герберта в упорядкуванні Маріанни Кіяновської, яка і переклала вибрані вірші, перевідкриваючи його поетику українському читачеві. .. Читати більше
| Переклад | та упор. Маріанни Кіяновської |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 130 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 296 |
| Вага | 0.38 кг |
| ISBN | 978-617-8262-96-9 |
Науково-публіцистичний нарис доктора філософських наук, директора ГО «Несторівський центр» Віталія Хромця присвячений педагогічній концепції видатного українського педагога Костянтина Ушинського, одного з засновників наукової педагогіки. Автор розглядає засади, на яких ґрунтується педагогічна п.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 115 х 165 мм |
| Кількість сторінок | 48 |
| Вага | 0.10 кг |
| ISBN | 978-617-8262-89-1 |
Науково-публіцистичний нарис доктора філософських наук, директора ГО «Несторівський центр» Віталія Хромця присвячений педагогічній концепції видатного німецького педагога Георга Кершенштайнера, одного з визнаних класиків світової педагогіки. Автор розглядає засади, на яких ґрунтується педагогічна пр.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 115 х 165 мм |
| Кількість сторінок | 38 |
| Вага | 0.10 кг |
| ISBN | 978-617-8262-90-7 |
