-
Статус наличия
В антології зібрано майже пів сотні українських новел і оповідань на єврейську тематику. Написані впродовж половини століття, у 1880-х–1930-х рр., вони охоплюють кілька літературних поколінь, широку географію і спектр історичних подій. Революції, погроми, Перша світова війна, соціалістичні ілюзії, б.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 680 |
| Вага | 0.81 кг |
| ISBN | 978-617-8445-06-5 |
«Глуха республіка» Іллі Камінського, американського автора, що народився в Одесі, — це сучасний поетичний епос, притча у віршах, закорінена в українську історію та родинні перекази. Оповідь починається зі сцени, у якій сержант окупаційної армії, під час розгону демонстрації в маленькому містечку, вб.. Читати більше
| Переклад | з англ. Лесика Панасюка і Дарини Гладун |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 195 мм |
| Кількість сторінок | 112 |
| Вага | 0.19 кг |
| ISBN | 978–617–8262–91–4 |
Їцхок Лейбуш Перец (1852–1915) — один із класиків єврейської літератури мовою їдиш, засновник єврейського літературного модернізму. Пропонована збірка «Хасидське» є своєрідним художнім дослідженням життя хасидських євреїв, їхньої духовності, традицій та вірувань. Кожна історія відображає елеме.. Читати більше
| Переклад | з їдишу: Олександра Уралова, Софія Корн |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 320 |
| Вага | 0.42 кг |
| ISBN | 978-617-8262-79-2 |
Книга журналіста, письменника, поета Василя Зими – збірка його поезій останніх років. Основна тема – рефлексії митця на події російсько-української війни. Вона стає в ряд інших потужних поезій наших сучасників останніх років. Для широкого кола читачів. .. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 120 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 144 |
| Вага | 0.16 кг |
| ISBN | 978-617-8262-98-3 |
У видання увійшли переклади творів п’ятнадцятьох єврейських письменників Східної Європи другої половини ХІХ–ХХ ст. Читач має змогу ознайомитися з розмаїттям їдишської літературної традиції – від оповідання «дядька єврейської літературної родини» Їцхока Лейбуша Переца до творів модерністів .. Читати більше
| Переклад | з їдишу Т. Непипенко, І. Зробок, Д. Вейцеля, С. Корн, А. Уманськ |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 272 |
| Вага | 0.37 кг |
| ISBN | 978-617-8262-72-3 |
Тіль Маєр - німецький фотограф і журналіст. Коли війна на Донбасі зникла з перших шпальт ЗМІ у Європі, він у 2017 році брав свій фотоапарат та знов і знов їздив до зони бойових дій. Він документував, нагадував і передусім застерігав від того, аби не відгороджувалися від війни, яка відбувалася в цент.. Читати більше
| Переклад | Ольга Галема |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 260 х210 мм |
| Кількість сторінок | 176 |
| Вага | 0.92 кг |
| ISBN | 978-617-8445-05-8 |
Ця книга побачила світ після трагічної смерті брата Роже, коли він саме завершував роботу над нею. Засновник спільноти Тезе любив виявляти свої пошуки Бога у формі коротких медитацій. Він читав їх під час полуденної молитви, яка збирає братів Спільноти та учасників зустрічей Тезе. У цій книжці їх зі.. Читати більше
| Переклад | з французької: Яна Вестель |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 115 х 165 мм |
| Кількість сторінок | 112 |
| Вага | 0.15 кг |
| ISBN | 978-617-8445-02-7 |
Альбом презентує творчість Петра Гуменюка в різних його іпостасях: графіка, портретиста, пейзажиста та іконописця. Гуменюка як представника покоління легендарного львівського андеграунду відрізняє зануреність у традицію, але не традиціоналізм. Навіть у такому традиційному жанрі як іконопис чи натюрм.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Кількість сторінок | 224 с., з іл. |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-617-8262-93-8 |
