-
Статус наличия
У своїй книзі Вселенський патріарх Варфоломій простежує корені православного християнства від його витоків і до наших днів, досліджує його богослов’я і духовну традицію, пояснює богослужіння і мистецтво. Особливу увагу автор приділяє ставленню православного християнства до сучасних пробл.. Читати більше
| Переклад | Морозової Дарини |
| Обкладинка | М’яка |
| Фомат | 135х205 мм |
| Кількість сторінок | 360 |
| Вага | 0.30 кг |
| ISBN | 978-966-378-224-9 |
Книга об известном православном богослове В.Н. Лосском принадлежит перу одного из самых интересных мыслителей нашего времени – архиепископа Кентерберийского Роуэна Уильямса. Это его докторская диссертация, которая никогда не публиковалась ни на родном языке, ни в переводах, и теперь впервые выходят .. Читати більше
| Переклад | с англ. Дарья Морозова, Юрий Вестель |
| Обкладинка | твердая |
| Кількість сторінок | 336 с. |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-120-4 |
Дана робота була задумана як введення в релігійну думку Володимира Соловйова для англійського читача зі свідомим зверненням до сучасної методології порівняльного релігієзнавства. Під кутом зору головним чином питання про суть справжньої релігійної традиції автор книги ретельно досліджує погляди Соло.. Читати більше
| Переклад | Юрій Вестель, Володимир Верлока, Дарья Морозова |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 150 х 205 мм |
| Кількість сторінок | 304 |
| Вага | 0.49 кг |
| ISBN | 978-966-378-066-5 |
Видатний богослов та історик Церкви Ів Конгар (1904-1995) досліджує коріння поділу, або "схизми", єдиної Христової Церкви на Західну та Східну. Хоча датою початку поділу прийнято вважати 1054 рік, автор показує, що сім'я формального розриву, що трапився, було посіяно задовго до цієї дати. .. Читати більше
| Переклад | Володимир Каденко |
| Обкладинка | м’яка |
| Фомат | 110 х 160 мм |
| Кількість сторінок | 168 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-162-4 |
Кардинал Хорхе Маріо Берґольйо, який з 13 березня 2013 року іменується Папою Франциском, та рабин Авраам Скорка — два палкі прибічники міжрелігійного діалогу. Будучи давніми друзями, вони ведуть у цій книзі насичену та захопливу бесіду, позначену відкритістю та простостою. Вони торкаються .. Читати більше
| Переклад | Каратєєв Дмитро |
| Обкладинка | Тверда |
| Фомат | 135х205 мм |
| Кількість сторінок | 264 |
| Вага | 0.30 кг |
| ISBN | 978-966-378-542-4 |
Поняття свободи, авторитету і служіння в наші дні часто спотворюються і знецінюються. Свободу протиставляють авторитетові, а служіння прирівнюють до підпорядкування та примусу. Саме тому потрібне всебічне дослідження, осмислення й належне практичне застосування цих понять. Ключем до розуміння сьогод.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 312 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-621-6 |
Матеріали XII щорічної міжнародної конференції «Успенські читання» демонструють багатогранність теми свідчення – одного з ключових понять Святого Письма, християнської традиції і культури . Ця тема глибоко особистісна й разом з тим перебуває всередині широкого соціального і загальноцерковного контек.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 624 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-319-2 |
Свт. Григорій Ниський, один із найоригінальніших мислителів грецької патристики, привертає увагу багатьох провідних філософів і богословів своїм нестандартним підходом до античної спадщини і Святого Письма. Присвячене йому дослідження Лєнки Карфікової, професорки Карлового університету у Празі,.. Читати більше
| Переклад | з болг. Ілля Бей |
| Обкладинка | м’яка |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 336 |
| Вага | 105.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-270-6 |
