-
Статус наличия
Вперше видається український переклад книги «Тоталітарна людина» політичного публіциста, журналіста, філолога та дослідника комунікаційних технологій Георгія Почепцова. Книга була видана 30 років тому, але представлений в ній аналіз способів впливу на людей радянської пропагандистської машини сьогод.. Читати більше
| Переклад | Ксенії Нечипуренко |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 176 |
| Вага | 0.26 кг |
| ISBN | 978-617-8262-68-6 |
Радянське «я» і радянське «ми» між ідеологією і реальністю / Soviet ‘I’ and Soviet ‘We’ between Ideology and Reality. Колективна монографія. У колективній монографії представлено напрацювання дослідників/ць, які взяли участь у Міжнародній конференції «Радянське “я” і радянське “ми” між ідеологією.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 256 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-617-8262-21-1 |
Петро Тима – українець із Польщі, який відіграв вагому роль у відродженні української громади, брав участь у боротьбі за незалежну демократичну Польщу в лавах «Солідарності» та підпіллі в Ґданську, займався видавничою діяльністю та журналістикою. У 2006–2021 роках він очолював Об’єднання українців у.. Читати більше
| Переклад | з польськ. А. Павлишин |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 424 |
| Вага | 0.62 кг |
| ISBN | 978-617-8262-70-9 |
В монографії розкривається чільна роль дискурсів в глобальному світі. В центрі уваги – фундаментальне перетворення сучасності: дійсність та спосіб життєдіяльності людини стають переважно дискурсивними практиками. Цей ефект відстежується через низку явищ: «світ без дійсності», кінець ери виробництва,.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Кількість сторінок | 276 |
| Вага | 0.46 кг |
| ISBN | 978-966-378-997-2 |
Загроза для України з боку Російської Федерації недооцінювалася багатьма українцями протягом останніх десятиліть. Такої помилки, зокрема, припускалося значне число представників інтелігенції. Одним з небагатьох, хто попереджав про російсько-українську війну ще задовго до її початку був Юрій Щербак... Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 296 |
| Вага | 0.41 кг |
| ISBN | 978-617-8262-15-0 |
Зосереджуючись на вивченні шкіл, фестивалів, комеморативних практик і пам’ятників, Кетрін Ваннер — антропологиня і професорка Пенсильванського державного університету (США), показує, як наративи радянської доби зазнавали перетворень після розпаду Радянського Союзу, щоб відобразити нову україноцентри.. Читати більше
| Переклад | з англ. Юлії Буйських |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 316 |
| Вага | 0.49 кг |
| ISBN | 978-966-378-986-6 |
Руді Рейхштадт — французький політолог, який у 2007 році створив окремий веб-сайт, присвячений викриттю конспірологічних теорій (http://www.conspiracywatch.info/). У своїй книзі Руді Рейхштадт всебічно описує феномен «теорій змови» та їхніх прибічників, розкриває внутрішню логіку конспірологічного м.. Читати більше
| Переклад | з фр. Олексія Панича |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 168 |
| Вага | 0.25 кг |
| ISBN | 978-966-378-957-6 |
Це видання з етики репродуктивної медицини було підготовлене Спільнотою Протестантських Церков Європи з метою допомогти Церквам-членам відповісти на питання, які порушує репродуктивна медицина й зробити свій внесок у ширші екуменічні, політичні та суспільні дебати з цього приводу на європейських тер.. Читати більше
| Переклад | Юрій Ліщинський |
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 130х200 |
| Кількість сторінок | 272 |
| Вага | 0.30 кг |
| ISBN | 978-966-378-925-5 |
