-
Статус наличия
Читачеві пропонується збірник інтерв’ю, що записані впродовж останніх років, аби показати учасників історичних подій нашого часу. Серед них науковці, публіцисти, дисиденти і громадські діячі. Вони представляють свої бачення історії українсько-єврейських відносин, формулюють актуальні питання сьогоде.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 145 x 200 мм |
| Кількість сторінок | 328 |
| Вага | 0.35 кг |
| ISBN | 978-966-378-217-1 |
«Розбудова миру» — основоположна праця Дж. П. Ледерака у сфері розв’язання конфліктів та миробудівництва. Автор роз’яснює, чому важливо виходити за межі «традиційної» дипломатії, яка зазвичай покладається на топ-лідерів та діє у короткостроковій перспективі, й переходити до багаторівневого підходу, .. Читати більше
| Переклад | з англ. Д. Каратєєва та Л. Лозової |
| Обкладинка | м’яка |
| Фомат | 150 х 225 мм |
| Кількість сторінок | 256 |
| Вага | 0.35 кг |
| ISBN | 978-966-378-690-2 |
Упорядники: Олена Шарговська, Ярина Ясиневич До збірки увійшли програмні документи Ініціативної групи. Впродовж понад семи років Група видала ряд звернень та заяв, які охоплюють широке коло тем духовного поступу держави, її морального й політичного розвитку. Звернення спрямовані переважно до.. Читати більше
| Обкладинка | Тверда |
| Фомат | 150 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 424 |
| Вага | 0.54 кг |
| ISBN | 978-966-378-614-8 |
Захід сприйняв Революцію Гідності та війну на сході України як один із епізодів світової політики. Для українців це були виклики, що показали світові цивілізаційний вибір України. Книжка Марсі Шор, дослідниці новітньої історії Східної Європи з Єльського університету, заснована на оповід.. Читати більше
| Переклад | з англ. Олександра Буценка |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 264 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-615-5 |
Автори Є. Бистрицький, О. Білий, Р. Зимовець, Р. Кобець, С. Лозниця, С. Пролеєв Що таке національно-культурна ідентичність? Як вона співвідноситься з громадянським суспільством та формуванням політичної нації? В яких поняттях сучасна філософія здатна відповісти на на.. Читати більше
| Обкладинка | Тверда |
| Фомат | 150х205 мм |
| Кількість сторінок | 464 |
| Вага | 0.57 кг |
| ISBN | 978-966-378-595-0 |
У книжці досліджено візії війни в сучасній українській літературі. Автор зосереджується на аналізі художніх та документальних творів, що вийшли в час повномасштабної російської агресії (2022–2024), авторства Володимира Рафєєнка, Катерини Бабкіної, Олександра Михеда, Євгенії Кононенко, Андрія Лю.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 240 |
| Вага | 0.32 кг |
| ISBN | 978-617-8445-36-2 |
Попри стереотипні уявлення про соціальну відстороненість протестантів, вірні євангельсько-протестантських церков уже з перших днів війни пліч-о-пліч зі своїм народом борються за порятунок української держави і допомагають нашому зраненому суспільству. Як саме? Про це розповідають дванадцят.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 152 х 219 мм |
| Кількість сторінок | 414 |
| Вага | 0.67 кг |
| ISBN | 978-617-8445-23-2 |
Що таке есей? Кого з українських есеїстів XX століття варто перечитувати сьогодні? Як написати вдалий есеїстичний текст? У чому особливості філософського, мистецтвознавчого, наукового й історичного есею, фотоесею і есею про поезію? Знані українські есеїсти, письменники, журналісти та дослідники на с.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 220 мм |
| Кількість сторінок | 272 |
| Вага | 0.36 кг |
| ISBN | 978-617-8445-07-2 |
