-
Статус наличия
В тексті книги особисті (польові) спостереження авторки об’єднано з історико-культурною інформацією та зі здобутками сучасної японістики, що стало підґрунтям культурологічної розвідки. Власний досвід досить пролонгованого перебування в іншому середовищі дозволив дослідити поведінкові моделі, типові .. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 156 х 228 мм |
| Кількість сторінок | 216 |
| Вага | 0.37 кг |
| ISBN | 978-617-8262-63-1 |
Упорядниці Христина Парубій та Ірина Берлянд. У книзі зібрано двадцять історій жінок, які стали військовими, щоб боротися проти російської агресії. В основі текстів – відеосюжети проєкту «Жінки на війні», що виходили на телеканалі Еспресо. Авторка ідеї та інтерв’юєрка – Христина Па.. Читати більше
| Обкладинка | інтегральна |
| Фомат | 160 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 208 |
| Вага | 0.46 кг |
| ISBN | 978-617-8262-44-0 |
Книга «Справа не в діагнозі. Як керувати поведінкою дитини та формувати необхідні навички» є відображенням професійного шляху корекційного педагога, поведінкового аналітика, кандидата психологічних наук, автора та засновника освітніх проєктів Олени Цимбаленко. В книзі проведено якісний аналіз і.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 176 |
| Вага | 0.25 кг |
| ISBN | 978-617-8262-30-3 |
Збірка складається з нарисів видатних православних фахівців у галузях бібліїстики, історії Церкви, візантології, богослов’я, патристики, політології, етики й біології. Автори описують і досліджують нюансовані погляди православної традиції на значення й виклики війни з огляду на їх сучасну актуальніс.. Читати більше
| Переклад | з англ. М. Іванів, Л. Лозова, Д. Морозова, І. Фесенко |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 215 мм |
| Кількість сторінок | 400 |
| Вага | 0.55 кг |
| ISBN | 978-617-8262-04-4 |
«Хроніка першого місяця» – це щоденник, який авторка вела від першого дня повномасштабної війни в Україні, про роботу Пункту Допомоги українським біженцям в місті Отвоцьк. До допомоги та розміщення українців, що рятувалися від війни, долучилися не лише офіційні особи і волонтери, а й мешканці всієї .. Читати більше
| Переклад | з польської Лесі Лисенко |
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 145 х 215 мм |
| Кількість сторінок | 192 |
| Вага | 0.26 кг |
| ISBN | 978-617-8262-29-7 |
Вперше ця книга була опублікована 1978 року у США. Згодом вона стала першою частиною автобіографічної епопеї, видання якої мовою оригіналу здійснила у 2010–2012 роках Харківська правозахисна група за підтримки фонду Генріха Бьолля в Україні. Українське видання інспіроване тим, що радянський дисидент.. Читати більше
| Переклад | з рос. Е. Соловей |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 368 |
| Вага | 0.51 кг |
| ISBN | 978-617-8262-19-8 |
Dialogues on Television: Th e 1+1 Story, 1995 to 2008. English for TV Management – це навчальний посібник-білінгва англійською з паралельним перекладом українською для студентів-медійників, менеджерів та продюсерів ТБ. В основу посібника покладено творчий та організаційний досвід українського телека.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 220 х270 мм |
| Кількість сторінок | 128 |
| Вага | 0.31 кг |
| ISBN | 978-966-378-993-4 |
У цій книзі вперше в світовій історіографії та політології зроблено спробу висвітлити з позицій інституційного лібералізму досвід створення та функціонування військово-політичних союзів, визначити їхній вплив на європейську безпеку ХХ – початку ХХІ століття. Оцінюючи здатність союзів стабілізувати м.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 178 х 247 мм |
| Кількість сторінок | 552 |
| Вага | 0.79 кг |
| ISBN | 978-966-378-969-9 |
