-
Статус наличия
Спільна декларація про виправдання вірою – це історична угода, підписана лютеранами та католиками 31 жовтня 1999 року в Аугсбурзі (Німеччина), яка вирішує розбіжності щодо «основних істин» спасіння як вільного дару від Бога. Пізніше вона була підтверджена Всесвітньою методистською радою (2.. Читати більше
| Переклад | з нім. Дмитра Цоліна |
| Обкладинка | інтегральна |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 48 |
| Вага | 0.07 кг |
| ISBN | 978-617-8445-43-0 |
Нова книга Сергія Плохія, одного з найвідоміших українських істориків, професора Гарвардського університету, присвячена насамперед осмисленню Великої війни. Тут зібрано найзначніші інтерв’ю і бесіди автора з 2021 по 2024 рік. Спектр висвітлених тем охоплює ключові актуальні питання, що хвилюють укра.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 376 |
| Вага | 0.44 кг |
| ISBN | 978-617-8445-34-8 |
Ця книга спогадів написана людиною, яка ніколи не займалася літературною працею, не мала великої професійної кар’єри чи широкого суспільного визнання; її більше знають як дружину Івана Дзюби. Це правда. Марта була поряд з Іваном у найбільш кризових ситуаціях – обшуки, арешт, слідство, професійна і .. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 480 |
| Вага | 0.62 кг |
| ISBN | 978-617-8445-22-5 |
Тіль Маєр - німецький фотограф і журналіст. Коли війна на Донбасі зникла з перших шпальт ЗМІ у Європі, він у 2017 році брав свій фотоапарат та знов і знов їздив до зони бойових дій. Він документував, нагадував і передусім застерігав від того, аби не відгороджувалися від війни, яка відбувалася в цент.. Читати більше
| Переклад | Ольга Галема |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 260 х210 мм |
| Кількість сторінок | 176 |
| Вага | 0.92 кг |
| ISBN | 978-617-8445-05-8 |
Громадянство є важливим у будь-якій політичній спільноті, де уряд підпорядкований закону. Громадяни, так само як і уряди, несуть відповідальність за загальне благо наших суспільств. Ця книга представляє ідеї щодо того, як підтримувати та реформувати деякі з найважливіших інститутів і практик, необхі.. Читати більше
| Переклад | з англ. Дмитро Каратеєв |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 128 |
| Вага | 0.26 кг |
| ISBN | 978-617-8262-66-2 |
Книга французького юриста, державного діяча, колишнього міністра юстиції та голови Конституційної ради Франції Р. Бадентера присвячена боротьбі за скасування смертної кари у Франції. Разом із автором ми немов присутні на справжніх кримінальних процесах того часу, дізнаємося і про ставлення до цього .. Читати більше
| Переклад | з фр. Світлани Глухової |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 135 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 256 |
| Вага | 0.36 кг |
| ISBN | 978-617-8262-80-8 |
Наука – справа серйозна. Особливо, наука про суспільство, в якому кожному з нас доводиться жити з усіма серйозними наслідками, що з цього випливають. Але в соціології серйозність буває і надмірною, обмежуючи наше розуміння людей та їхніх проблем. І щоб цього не сталося, крім суто академічних соціоло.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 160 мм |
| Кількість сторінок | 184 |
| Вага | 0.18 кг |
| ISBN | 978-617-8262-94-5 |
Книжка українського інтелектуала, культуролога та філософа-імпровізатора Вадима Скуратівського (н. 1941), створена на підставі його усних розповідей, знайомить читача з найбільш значущими аспектами культуротворчих процесів, які супроводжували історію України 1940–2020-х, формує матеріал для осмислен.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 440 с.: іл. |
| Вага | 0.53 кг |
| ISBN | 978-617-8262-76-1 |
