-
Статус наличия
Упорядниці Христина Парубій та Ірина Берлянд. У книзі зібрано двадцять історій жінок, які стали військовими, щоб боротися проти російської агресії. В основі текстів – відеосюжети проєкту «Жінки на війні», що виходили на телеканалі Еспресо. Авторка ідеї та інтерв’юєрка – Христина Па.. Читати більше
| Обкладинка | інтегральна |
| Фомат | 160 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 208 |
| Вага | 0.46 кг |
| ISBN | 978-617-8262-44-0 |
Документальна повість «Лія» – про дитинство та юність матері автора у Києві напередодні Другої світової війни, складні стосунки з мачухою, важкі воєнні часи, вимушену евакуацію, життя з чоловіком та маленькою донькою в окупованій Німеччині, таке довгоочікуване і таке непросте повернення до рідн.. Читати більше
| Переклад | з російської Олесі Мандебури |
| Обкладинка | інтегральна |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 80 |
| Вага | 0.19 кг |
| ISBN | 978-617-8262-38-9 |
Книга Паоли Утевської (1911–2001) та Дмитра Горбачова (н. 1937) презентує серію нарисів, у яких у хронологічній послідовності висвітлюються перипетії становлення українського мистецтва ХІ – середини ХХ століття в особах його найцікавіших представників, себто від Алімпія Печерського до Казимира Малев.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 568 с.: іл. |
| Вага | 0.69 кг |
| ISBN | 978-617-8262-23-5 |
«Хроніка першого місяця» – це щоденник, який авторка вела від першого дня повномасштабної війни в Україні, про роботу Пункту Допомоги українським біженцям в місті Отвоцьк. До допомоги та розміщення українців, що рятувалися від війни, долучилися не лише офіційні особи і волонтери, а й мешканці всієї .. Читати більше
| Переклад | з польської Лесі Лисенко |
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 145 х 215 мм |
| Кількість сторінок | 192 |
| Вага | 0.26 кг |
| ISBN | 978-617-8262-29-7 |
«Кошерна свинина» — звучить як оксюморон? У цій книзі Анна Штер- ншис простежує виникнення совєтської єврейської ідентичності, що відо- кремлювала єврейство від юдаїзму. Трансформація совєтських євреїв між 1917 і 1941 роками була одним із найамбітніших експериментів у царині соціаль- ної інжене.. Читати більше
| Переклад | з англійської: Юлія Шекет |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 384 |
| Вага | 0.50 кг |
| ISBN | 978-617-8262-17-4 |
33-тє число альманаху складається з двох частин: «Війна» й «Довоєнне». У першій – есей і фрагменти щоденника Олени Стяжкіної, інтерв’ю з біженцями й волонтерами, статті Костянтина Сігова та Віти Сусак, а також фрагменти поетичних циклів Маріанни Кіяновської та Ольги Самолевської. До другої частини .. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 488 |
| Вага | 0.61 кг |
| ISBN | ББК 84.5Є Я5Є31 |
Кожне вибране Василя Стуса – особливе. До книги з "військової бібліотечки" увійшли твори боротьби та нескореності, людської та національної самоповаги та особистісного самовдосконалення, що переростає в «квітування», тобто життя для і заради інших. Василь Стус вважав справжнім .. Читати більше
| Переклад | Упорядник Дмитро Стус |
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 110 х 150 мм |
| Кількість сторінок | 300 |
| Вага | 0.19 кг |
| ISBN | 978-966-378-965-1 |
У пошуках сенсу ми мандруємо життям. Із митей щастя й болю страждань формується наш безцінний досвід. У роздуми про місце емоцій у житті індивідуальності та їхнє значення для реалізації людиною своєї свободи вас занурять сторінки книги «У пошуках Людини. Homo emoticus». Збагнути сенс і наповнити ним.. Читати більше
| Фомат | електронна кни |
| Кількість сторінок | 288 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-935-4 |
