-
Статус наличия
«І знову по колу» – це запис розмов з учасниками та учасницями повстання у Варшавському гетто (квітень 1943 року), які польська журналістка, есеїстка, письменниця і дослідниця Ханка Ґрупінська провадила у 1985–2000 роках. У фокусі діалогів-спогадів перебуває повсякденне життя в гетто і поза ним у ре.. Читати більше
| Переклад | з пол. Юлії Стахівської |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 464 |
| Вага | 0.52 кг |
| ISBN | 978-617-8445-11-9 |
Американо-французький письменник Джонатан Літтел — добре відомий автор всесвітніх бестселерів, лавреат Гонкурівської премії, чиї твори було перекладено більш ніж 40 мовами. Літтел був спостерігачем і дослідником злочинів путінського режиму в Росії, Чечні, Грузії та Сирії. Від початку повномасштабног.. Читати більше
| Переклад | з фр. Яни Вестель. |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 115 х 165 мм |
| Кількість сторінок | 128 |
| Вага | 0.17 кг |
| ISBN | 978-617-8445-12-6 |
34-й номер альманаху «Єгупець» складається з дев’яти розділів. У розділі «Дві війни» – поетична підбірка Станіслава Чернілевського, фрагменти бойового щоденника Олексія Сінченка, звернена до американських законодавців стаття Тімоті Снайдера про Україну й матеріал Льолі Кантор-Казовської щодо «.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 528 |
| Вага | 0.67 кг |
| ISBN | ББК 84.5Є Я5Є31 |
Тіль Маєр - німецький фотограф і журналіст. Коли війна на Донбасі зникла з перших шпальт ЗМІ у Європі, він у 2017 році брав свій фотоапарат та знов і знов їздив до зони бойових дій. Він документував, нагадував і передусім застерігав від того, аби не відгороджувалися від війни, яка відбувалася в цент.. Читати більше
| Переклад | Ольга Галема |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 260 х210 мм |
| Кількість сторінок | 176 |
| Вага | 0.92 кг |
| ISBN | 978-617-8445-05-8 |
Книжку сформували статті, есеї, передслів’я, портрети, спостереження, написані впродовж двох останніх десятиліть. Книжка охоплює такі сфери наукових і науково-популярних інтересів автора: архітектурознавство (зокрема антич не або ХХ століття), наука про мистецтво (тео рія мистецтва) й естетика, істо.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 336 с.: іл. |
| Вага | 0.51 кг |
| ISBN | 978-617-8262-87-7 |
Нова книга Кшиштофа Чижевського, відомого польського публіциста і практика ідеї, розкриває перед українським читачем найголовніші теми його життя та творчості – наполегливе спорудження мостів між культурами, глибоку увагу та приязнь до Іншого, філософські роздуми, які ґрунтуються на текстах Чеслава .. Читати більше
| Переклад | з польської Костянтина Москальця |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 480 |
| Вага | 0.60 кг |
| ISBN | 978-617-8262-43-3 |
Книжка українського інтелектуала, культуролога та філософа-імпровізатора Вадима Скуратівського (н. 1941), створена на підставі його усних розповідей, знайомить читача з найбільш значущими аспектами культуротворчих процесів, які супроводжували історію України 1940–2020-х, формує матеріал для осмислен.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 440 с.: іл. |
| Вага | 0.53 кг |
| ISBN | 978-617-8262-76-1 |
Статті театрального, кіно- та арткритика Сергія Васильєва, включені до збірки «У дорозі», присвячені знаковим явищам і постатям українського та світового мистецтва останніх кількох десятиліть. Оригінальний авторський погляд робить цікавими подані тексти не лише для безпосередніх свідків та учас.. Читати більше
| Переклад | А. Бахтіної та С. Васильєва |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 424 |
| Вага | 0.47 кг |
| ISBN | 978-617-8262-67-9 |
