-
Статус наличия
Пропоноване видання містить два прозових твори поета Аврома Суцкевера (1913–2010) – книгу нарисів «Із Віленського гетто» та збірку поезій у прозі «Зелений акваріум. Оповідання». Перший твір Суцкевер написав як свідок подій Другої світової війни та Голокосту – разом із євреями литовської столиці поет.. Читати більше
| Переклад | з їдишу Олександри Уралової |
| Обкладинка | м’яка |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 376 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-750-3 |
…Життя молодого радянського лікаря-психіатра Ірини Красильникової різко змінюється, коли після закінчення інституту вона потрапляє за розподілом до СПЛ – спецпсихлікарні закритого типу на околиці невеликого уральского селища. Замість очікуваної благородної праці – лікування людей – вона стає всього .. Читати більше
| Переклад | з рос. Олекси Інгульця |
| Обкладинка | м’яка |
| Фомат | 115 х 165 мм |
| Кількість сторінок | 296 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-689-6 |
«Мовою Бога» − повість, дія якої відбувається потойбіч лінії фронту. Авторка розповідає як люди, які ще вчора могли довіряти одне одному, мати приязні стосунки чи будувати спільне майбутнє, − враз змінюються і стають ворогами в єдиному, але вже такому різному для них місті. Людське в .. Читати більше
| Переклад | з рос. Сінченко Катерини |
| Обкладинка | М’яка |
| Фомат | 120х200 мм |
| Кількість сторінок | 128 |
| Вага | 0.05 кг |
| ISBN | 978-966-378-468-7 |
Это очень чистая и светлая книга. С самой первой страницы мы попадаем в радужный, искрящийся и благоуханный мир. Мир ароматных цветов и солнечных бликов, прелестных зверей и веселых птиц, поэзии и музыки. Цвет, свет, запахи и звуки, звери и растения – полноправные персонажи этой книги. Но не в этом .. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 220 мм |
| Кількість сторінок | 232 з іл. |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-442-7 |
Художньо-публіцистичний альманах "Єгупець" № 22 В 22-ому номері альманаху «Єгупець» рубрика «Поезія» представлена віршами Григорія Фальковича, Бориса Херсонського, Ілони Тайх та Олексія Зараховича. У розділі «Проза» опубліковані уривки з роману Інни Лєсової «Янтарная Комната», лібрето та зонги мю.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 475 |
| Вага | 0.54 кг |
| ISBN | - |
Ісаак Башевіс Зінґер (1904–1991) — один з найвидатніших представників літератури їдишем, лауреат Нобелівської премії з літератури 1978 року. У своїй творчості звертався до різних епох у житті східно європейського єврейства, однак певне коло тематичних зацікавлень залишається незмінним, адже воно зум.. Читати більше
| Переклад | Ярослава Стріха |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 x 210 мм |
| Кількість сторінок | 512 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-773-2 |
По тому, як минуло шістдесят років після Війни за незалежність Ізраїлю, Йорам Канюк намагається згадати, що саме відбулося – і не відбулося – свого часу, коли був підлітком-солдатом Пальмаху. Як наслідок, маємо зворушливо-гострі і нав’язливо-красиві мемуари, які сам автор вважає художнім твором, адж.. Читати більше
| Переклад | з івриту Анна Некрасова |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 130 x 220 мм |
| Кількість сторінок | 256 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-718-3 |
До книги війшли есеї, написані в різні роки. Тематика їх, на перший погляд, різноманітна, тобто книжка у певному сенсі й є «клаптиковою ковдрою». На погляд автора клаптиковою ковдрою є й ідентичність сучасної людини, яка шукає себе серед фрагментів філософії, мистецтвознавства, психол.. Читати більше
| Обкладинка | М’яка |
| Фомат | 130х200 мм |
| Кількість сторінок | 384 |
| Вага | 0.25 кг |
| ISBN | 978-966-378-444-1 |
