-
Статус наличия
«Недовершений час» — це епічна розповідь, що змальовує долі людей, які потрапили в похмуру історію двадцятого століття. Від погрому в селі під Пінськом до реалій Третьої Речі Посполитої автор веде нас звивистими шляхами, щоразу повертаючи оповідь в минуле, змінюючи епохи та країни. Ми стежимо за дол.. Читати більше
| Переклад | з польської Дани Пінчевської |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 215 мм |
| Кількість сторінок | 640 |
| Вага | 0.85 кг |
| ISBN | 978-617-8262-10-5 |
33-тє число альманаху складається з двох частин: «Війна» й «Довоєнне». У першій – есей і фрагменти щоденника Олени Стяжкіної, інтерв’ю з біженцями й волонтерами, статті Костянтина Сігова та Віти Сусак, а також фрагменти поетичних циклів Маріанни Кіяновської та Ольги Самолевської. До другої частини .. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 488 |
| Вага | 0.61 кг |
| ISBN | ББК 84.5Є Я5Є31 |
Поет, сатирик, драматург, актор і режисер мандрівного театру Горацій Сафрін (1899–1980) був невтомним збирачем єврейського гумору та фольклору. Народжений у Монастириськах на Тернопільщині, він виріс і прожив першу половину життя в Станиславові (Івано-Франківську), спілкуючись із аристократами і ман.. Читати більше
| Переклад | з польської Андрія Павлишина |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 328 |
| Вага | 0.39 кг |
| ISBN | 978-966-378-994-1 |
«24 віконця» — нова збірка оповідань української письменниці Мар’яни Лелик. Авторка має унікальну здібність зробити очевидне — неймовірним, буденне — чарівним, одноманітне — багатогранним. У кожній історії на нас чекає несподівана роз.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 135 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 72 |
| Вага | 0.09 кг |
| ISBN | 978-966-378-963-7 |
31-й номер художньо-публіцистичного альманаху «Єгупець» присвячено 80-м роковинам трагедії Бабиного Яру. Номер відкриває експертна анкета про осмислення цієї трагедії. Серед респондентів – провідні інтелектуали сучасності, Адам Поморський (літературознавець, перекладач, президент польського ПЕН.. Читати більше
| Обкладинка | м’яка |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 432 |
| Вага | 0.56 кг |
| ISBN | - |
«Эпоха дилетантов» – это сборник сатирических рассказов о буднях российской диаспоры за рубежом. В книге обыгрываются как представители диаспоры, выбравшие для себя неблагодарную роль агентов спецслужб, так и их соотечественники, периодически влипающие в курьёзные ситуации за границей. Героям расска.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 130 x 200 мм |
| Кількість сторінок | 248 |
| Вага | 0.28 кг |
| ISBN | 978-966-378-892-0 |
Поезія і історія начебто і не мають нічого спільного. Але це в академічному сенсі чи в звичайному житті. Але іноді вони можуть зустрітися і навіть поєднатися, створивши дивовижної чуттєвості і краси матерію, яку можна було б назвати поетичною історією. Саме це визначення найбільше підходить чудовій .. Читати більше
| Переклад | Яна Вестель у співпраці з Маркіяном Перетятком |
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 256 |
| Вага | 0.26 кг |
| ISBN | 978-966-378-846-3 |
30-й номер альманаху “Єгупець” відкриває промова Леоніда Фінберга на врученні премії імені Станіслава Вінценза за гуманістичне служіння та внесок у розвиток регіонів. Розділ “Наші публікації” містить статтю Світлани Сімакової “Партитура доби за матеріалами архіву Мотла Талалаєвського”, написану на б.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 432с.+16с.іл. |
| Вага | 0.49 кг |
| ISBN | - |
