-
Статус наличия
Основа книжки — збірка віршів Марини Глазової, філолога, лінгвіста, колишнього викладача Інституту східних мов (в’єтнамське відділення) при Московському Державному університеті, а потім Російських кафедр Гарварда (США) і Дальхаузі (Канада). Вона відома російськомовному читачеві своєї першою книгою в.. Читати більше
| Обкладинка | Тверда |
| Фомат | 150х205 мм |
| Кількість сторінок | 432 |
| Вага | 0.45 кг |
| ISBN | 978-966-378-405-2 |
Пропонована увазі читачів книга складається з 3-х розділів: перший містить вірші, що не входили в раніше видані книги автора — як останні, так і не друковані раніше; другий — переклади різномовної поезії; третій — сценарії фільмів за мотивами письменників українського Розстріляного Відродження. Це п.. Читати більше
| Обкладинка | м’яка |
| Кількість сторінок | 256 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-427-4 |
Восьма книжка поетки і перекладачки Наталії Бельченко і перша — написана українською мовою. В ній — враження від побачених міст і країн, але в першу чергу — занурення у світ предків роду. Подеколи через стихію річок. І осягнення доль загиблих у Голодомор, у війну, як російсько-українську, так і.. Читати більше
| Обкладинка | м’яка |
| Фомат | 120х200 мм |
| Кількість сторінок | 80 |
| Вага | 0.45 кг |
| ISBN | 978-966-378-580-6 |
35-е число альманаху «Єгупець» присвячене їдишській культурі та літературі. Відкриває номер слово від Леоніда Фінберга, директора Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства. Поетичний блок альманаху представлений добірками поезій Якова Ґлатштейна, Аврома Суцкевера та Арна Це.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 145 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 552 + 4 іл. |
| Вага | 0.66 кг |
| ISBN | ББК 84.5Є Я5Є31 |
Книга лауреатки Нобелівської премії з літератури Віслави Шимборської «Тут двокрапка» містить вибрані вірші з кількох збірок. Проблеми людського життя, відносин із Всесвітом, навколишнім середовищем, рідними та самою собою — ось теми, які з’являються в поетичному світі «Першої Дами польської поезії»... Читати більше
| Переклад | з польськ. Тетяни Павлінчук |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 135 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 120 |
| Вага | 0.21 кг |
| ISBN | 978-617-8262-48-8 |
Художньо-публіцистичний альманах "Єгупець" № 21 У розділі «Поза рубриками» читач має змогу ознайомитися з сучасною ізраїльською поезією у перекладах українською Маріанни Кіяновської, Наталки Білоцерківець, Юрія Андруховича, Олександра Ірванця, Юрка Прохаська та Петра Рихла. Розділ «Драматургія та.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 488 |
| Вага | 0.55 кг |
| ISBN | ББК 84.5Є Я5Є31 |
Ця книга є антологією єврейської поезії, написаної мовою їдиш у ХІХ-ХХІ ст., в українських перекладах. В Антології представлені як добре відомі поети: Хаїм-Нахман Бялик, Перец Маркіш, Давид Гофштейн, Мейлах Равич, Урі-Цві Грінберг, Лейб Квітко, Ошер Шварцман, Мані Лейб, Іцик Манг.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 704 с., з іл. |
| Вага | 0.75 кг |
| ISBN | 978-966-378-186-0 |
Ця книга є українсько-французьким виданням-білінгвою вибраних творів Василя Стуса перекладених французьким славістом, професором Женевського університету Жоржем Ніва. .. Читати більше
| Переклад | упорядкування та переклад французькою Жоржа Ніва |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 130 х 240 мм |
| Кількість сторінок | 136 |
| Вага | 0.25 кг |
| ISBN | 978-966-378-953-8 |
