-
Статус наличия
Эта книга — встреча с миром музыки и мысли Валентина Сильвестрова, одного из тех композиторов, которые определили тенденции развития мировой музыки рубежа веков. В основу книги положены публичные выступления композитора на встречах, организованных в Киеве в 2007 году. Валентин Сильвестров рассказыва.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 148 х 240 |
| Кількість сторінок | 368 з СD |
| Вага | 0.57 кг |
| ISBN | 978-966-378-166-2 |
Слухачі часто говорять про те, як Арво Пярт пробуджує духовність своєю музикою, наче про певне таїнство, але досі ніхто уважно не придивлявся до того, як саме він це робить. Книга “Арво Пярт: З тиші” досліджує сильний взаємозв’язок між музикою Пярта та глибоким духовним корінням композитора в правос.. Читати більше
| Переклад | з англ. Олега Чагарина |
| Обкладинка | тверда з суп |
| Фомат | 153 х 241 мм |
| Кількість сторінок | 224 |
| Вага | 0.54 кг |
| ISBN | 978-617-8262-16-7 |
Ця книга — зустріч зі світом музики й думки Валентина Сильвестрова, одного з тих композиторів, які визначили тенденції розвитку світової музики рубежу століть. В основу книги покладені публічні виступи композитора на зустрічах, організованих у Києві у 2007-му році. Валентин Сильвестров&nbs.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 148 х 240 мм |
| Кількість сторінок | 248 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-199-0 |
Композитор в зеркале современности (в 2-х томах) Книга, яку читач тримає в руках, поведе його до світу сучасної української музики, у світобачення відомих композиторів — наших співвітчизників, які творять таке загадкове мистецтво як Музика. У певному сенсі її можна розглядати як пр.. Читати більше
| Обкладинка | Тверда |
| Фомат | 175х245 мм |
| Кількість сторінок | 504; 472 |
| Вага | 0.85 кг |
| ISBN | 978-966-378-399-4 (Т.1) 978-966-378-400-7 (Т.2) |
Любов Кияновська «Сад пісень Івана Карабиця» У цій книжці постає дивовижна доля хлопчика з Донбасу, який першу свою музику почув у шахтарському Артемівську, а став одним із найвидатніших українських композиторів. Монографія про життя і творчість Івана Карабиця виходить за межі суто музикозна.. Читати більше
| Обкладинка | Тверда |
| Фомат | 145х235 мм |
| Кількість сторінок | 288 |
| Вага | 0.45 кг |
| ISBN | 978-966-378-544-8 |
