-
Статус наличия
Книга присвячена педагогічній концепції видатного українського педагога Василя Сухомлинського. Автор книги Віталій Хромець у жанрі науково-публіцистичного нарису розкриває основи педагогічних пропозицій В. О. Сухомлинського. Він стисло описує життєвий шлях педагога, торкається його основних принципі.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 125 х 175 мм |
| Кількість сторінок | 40 |
| Вага | 0.11 кг |
| ISBN | 978-617-8262-18-1 |
Київський єврейський театр «Мазлтов» Георгія Мельського мав особливий дух і свої фахові секрети. Ними у своїх спогадах про дивовижне театральне життя наприкінці 1980-х – на початку 1990-х діляться учасники творчого процесу. Цікаво буде не лише дослідникам єврейської культури, любителям театру і юдаї.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 225 мм |
| Кількість сторінок | 360 |
| Вага | 0.80 кг |
| ISBN | 978-966-378-995-8 |
Монографія є другим томом проєкту «Знаки Присутності», присвяченого вивченню сакраментології східноєвропейського євангельського руху. У першому томі розглядається водне хрещення, у цьому – Вечеря Господня. Третій том зосереджений на феномені рукопокладення. У цій книзі автор аналізує Трапезу Господ.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 151 х 221 мм |
| Кількість сторінок | 764 |
| Вага | 0.91 кг |
| ISBN | 978-617-8262-05-1 |
Dialogues on Television: Th e 1+1 Story, 1995 to 2008. English for TV Management – це навчальний посібник-білінгва англійською з паралельним перекладом українською для студентів-медійників, менеджерів та продюсерів ТБ. В основу посібника покладено творчий та організаційний досвід українського телека.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 220 х270 мм |
| Кількість сторінок | 128 |
| Вага | 0.31 кг |
| ISBN | 978-966-378-993-4 |
Поет, сатирик, драматург, актор і режисер мандрівного театру Горацій Сафрін (1899–1980) був невтомним збирачем єврейського гумору та фольклору. Народжений у Монастириськах на Тернопільщині, він виріс і прожив першу половину життя в Станиславові (Івано-Франківську), спілкуючись із аристократами і ман.. Читати більше
| Переклад | з польської Андрія Павлишина |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 328 |
| Вага | 0.39 кг |
| ISBN | 978-966-378-994-1 |
До першого тому серії «Літературна спадщина Мирона Петровського» увійшли спогади про Мирона Петровського (1932–2020) його друзів, близьких, учнів, колег, а також вибрані рецензії на його книги. Презентовано і деякі «вибрані місця з листування з друзями», що видалися редакційній колегії важливими для.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 230 мм |
| Кількість сторінок | 640 с. з іл. |
| Вага | 0.92 кг |
| ISBN | 978-966-378-970-5 |
Збірка уманських панфутуристів-безмежників була створена найімовірніше на початку двадцятих років минулого століття і чекала на публікацію протягом століття. Альманах містить віршовані та прозаїчні тексти, написані трьома мовами: українською, російською та їдишем. У вступній статті відомий дослідник.. Читати більше
| Переклад | з їдишу та російської Тетяна Непипенко |
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 190 х 250 мм |
| Кількість сторінок | 112 с., з іл. |
| Вага | 0.27 кг |
| ISBN | 978-966-378-972-9 |
Книжку присвячено академіку ВУАН та АН СРСР, доктору слов’янської філології, професору Володимиру Миколайовичу Перетцу (1870–1935) – філологу-давнику, історику літератури, авторові праць з джерелознавства, текстології, палеографії, фольклористики й історії театру. Академік Перетц був і лишається зір.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 376 с., з іл. |
| Вага | 0.50 кг |
| ISBN | 978-966-378-967-5 |
