-
Статус наличия
Це видання є першою у світі своєрідною енциклопедією єврейської некрополістики. Тут детально розглянуто майже всі сюжети, що зустрічаються в оздобленні надгробків-мацев на теренах України, їхнє значення, прихований зміст та походження. Представлені барельєфи – це не просто красивий і високохудожній .. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 248 с., з іл. |
| Вага | 0.42 кг |
| ISBN | 978-617-8445-29-4 |
Головний герой цієї книги — Ґріша, дивакуватий 39-річний чоловік, який живе в сучасному Ізраїлі, але насправді він мандрівник у часі. Ось уже чотириста років його душа, переселяючись із тіла в тіло, блукає різним епохами і країнами. Одного дня Ґріша сідає за комп’ютер і починає писати історію своїх .. Читати більше
| Переклад | з івриту Анни Некрасової |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 344 |
| Вага | 0.53 кг |
| ISBN | 978-617-8445-37-9 |
У пропонованій монографії вперше в вітчизняній гуманітаристиці пропонується комплесний та систематичний погляд на античну піфагорійську традицію, що розкривається у трьох ключових аспектах: студії, постаті та праці (трактати, листи, фрагменти). Висвітлюються теоретико-методологічні засади досліджен.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 704 |
| Вага | 0.87 кг |
| ISBN | 978-617-8445-16-4 |
На позір здається, ніби класик єврейської літератури Шолом-Алейхем добре відомий широкому загалу. Але насправді доробок письменника наразі доступний нам хіба на дрібку. Праця Шолома Рабиновича, який вигадав собі веселий псевдонім «Добридень», так тісно перепліталася з його особистістю, що народ.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 440 |
| Вага | 0.48 кг |
| ISBN | 978-617-8445-01-0 |
Коли ми сьогодні говоримо про професію вчителя, великою спокусою є відразу почати скаржитись і нарікати, підкреслюючи самі лише пов’язані зі школою труднощі. Не заперечуючи їх, Крістіан Контюрі несе позитивне послання, показуючи величезне багатство, приховане у справі навчання. Вона відважно твердит.. Читати більше
| Переклад | з фр. Дмитро Каратєєв |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 224 |
| Вага | 0.32 кг |
| ISBN | 978-617-8262-99-0 |
Головний герой цієї біографії – Яків Оренштайн – син народу Книги, дитина книгаря-комівояжера та єврейки-горянки. Його життя і праця пройшли в кількох державах – Австро-Угорській та Російській імперіях, Українській та Західноукраїнській Народних Республіках, Веймарській республіці, Другій Речі Поспо.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 272 |
| Вага | 0.36 кг |
| ISBN | 978-617-8445-21-8 |
Монографія розвиває ідеї нового, інноваційного, ініційованого автором напряму – синергетики художньої культури (театру). Досліджуються відкриті нелінійні системи, що працюють на засадах самоорганізації і саморозвитку. Вперше в театрознавстві аналізуються проблеми «діалогу» театру і квантового світу .. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 178 х 247 мм |
| Кількість сторінок | 464 |
| Вага | 0.84 кг |
| ISBN | 978-617-8445-19-5 |
Ця книга спогадів написана людиною, яка ніколи не займалася літературною працею, не мала великої професійної кар’єри чи широкого суспільного визнання; її більше знають як дружину Івана Дзюби. Це правда. Марта була поряд з Іваном у найбільш кризових ситуаціях – обшуки, арешт, слідство, професійна і .. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 480 |
| Вага | 0.62 кг |
| ISBN | 978-617-8445-22-5 |
