-
Статус наличия
Книга Андрія Зелінського «Турбота про дух» представляє собою практично перший підручник з історії та сучасної практики військового душпастирства. Її варто мати під рукою і військовому капелану, і воїну-християнину, і тому, хто бажає зрозуміти суть душпастирської опіки військових. Автор, спираючись .. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 170 х 235 мм |
| Кількість сторінок | 440 с.: іл. |
| Вага | 0.81 кг |
| ISBN | 978-617-8445-51-5 |
У цій книзі на основі багатого джерельного матеріалу подано біографію українського філософа й богослова Григорія Сковороди (1722—1794). Утім, це не лише життєпис видатної людини — тут постає яскравий образ України XVIII століття. Одинадцять розділів книги, в яких змальовано життя Сковороди, обрамлен.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 368 |
| Вага | 0.44 кг |
| ISBN | 978-617-8445-58-4 |
Ця книжка — психологічний роман-притча про втрату й повернення себе, про те, як кров і мова, навіть зраджені, зрештою прориваються назовні. Через долю Мирона Дорського — присяжного повіреного, який зрікся свого народу заради привілеїв і місця серед владних, автор проводить читача.. Читати більше
| Переклад | з рос. Анни Бахтіної |
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 416 |
| Вага | 0.40 кг |
| ISBN | 978-617-8445-47-8 |
«Моє життя з Олександром Архипенком» — спогади Френсіс Архипенко-Ґрей, яка була поруч зі славетним митцем протягом останніх років його життя. Їхнє знайомство почалося в школі Архипенка у штаті Нью-Йорк: тоді юна Френсіс, яка ще шукала себе і в житті, і в творчості, стала студенткою авторитетного май.. Читати більше
| Переклад | з англ. Юлії Шекет |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 170 х 240 мм |
| Кількість сторінок | 216 с., з іл. |
| Вага | 0.81 кг |
| ISBN | 978-617-8262-97-6 |
Перед вами – переклад книги знаного дослідника єврейської історії та культури Моше Росмана, присвяченої впливам теоретичних інновацій постмодерної епохи на академічну юдаїку. Тексти автора, що ввійшли до складу цього видання, піднімають фундаментальні питання щодо способів інтерпретац.. Читати більше
| Переклад | з англ. Наталя Комарова |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 312 |
| Вага | 0.42 кг |
| ISBN | 978-617-8445-46-1 |
Книжка «Жуки поетичні» представляє новий однойменний жанр в українській поезії. Його започаткували у 2022 році чотири поети: Олег Коцарев, Богуслав Поляк, Олег Клюфас і Лесик Панасюк. До книжки ввійшли збірки авторів жанру та короткий виклад головних принципів цього літературного дітища. Жук — це ми.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 110 х 158 мм |
| Кількість сторінок | 176 |
| Вага | 0.15 кг |
| ISBN | 978–617–8445–35–5 |
Монографія презентує результат багаторічної історико-фактологічної студії життєтворчості Віктора Платоновича Петрова (1894–1969), письменника, історика-археолога, антрополога і літературознавця (друкувався під псевдонімами ‘В. Домонтович’, ‘Віктор Бер’, інші), який є найзагадковішою постаттю українс.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 592 с.: іл. вкл. |
| Вага | 0.77 кг |
| ISBN | 978-617-8445-44-7 |
Книжка «Портрет в інтер’єрі долі» — данина пам’яті українським шістдесятникам-дисидентам, які виступили проти радянсько-кагебістської системи за право України бути. Авторка з теплом і любов’ю розповідає про своїх друзів з кола шістдесятників, людей знаменитих, але не завжди знаних. У першій час.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 224 |
| Вага | 0.37 кг |
| ISBN | 978-617-8445-20-1 |
