-
Статус наличия
Книга про життя і творчість актора, режисера, сценариста Івана Миколайчука. Його фільми і ролі звично пов’язують із традиціями українського міфопоетичного кіно, хоча насправді це явище є значно об’ємнішим. Воно пов’язане як з магіями екранного мистецтва, так і з містеріями самого життя. Уже в перших.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 x 210 мм |
| Кількість сторінок | 368 |
| Вага | 0.44 кг |
| ISBN | 978-617-8262-01-3 |
У книзі зібрані нариси інтелектуальної біографії українського соціолога, філософа та публіциста Ольґерда Іполита Бочковського (1885—1939). Проаналізовано започатковану ним науку про творення націй — націологію, — та його трифазну концепцію пробудження поневолених народів: культурне відродження, госп.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 x 210 мм |
| Кількість сторінок | 184 |
| Вага | 0.30 кг |
| ISBN | 978-966-378-780-0 |
Під обкладинкою цієї книжки читачі й читачки, зацікавлені культурним багатоманіттям України, знайдуть півтори дюжини біографічних есеїв, розвідок і публікацій документальних матеріалів, присвячених знаковим постатям культурного й суспільного життя Львова та Галичини в ХХ столітті. Це добірка текстів.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 352 |
| Вага | 0.44 кг |
| ISBN | 978-966-378-889-0 |
Предлагаемая вниманию читателя книга не случайно называется «Введение в логику». Она не дублирует существующие учебники, не является систематическим курсом и ни в коем случае не претендует на полноту изложения. Знакомство с нею предполагает дальнейшее изучение логики по одному из уже существующих по.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 260 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-893-7 |
Книжка ґрунтована на публікаціях у часописі KINO-KOЛО (1997–2008). Вона представляє читачеві визначні постаті української й, послідовно, світової кінокультури. Від режисерів Олександра Довженка, Сергія Параджанова, Юрія Іллєнка, Леоніда Осики, Сергія Буковського, Олександра Коваля, сценариста Богдан.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 560 с. з іл. |
| Вага | 0.64 кг |
| ISBN | 978-617-8262-00-6 |
Історії про книжки, картини, світлини, реліквії, а також про людей, що все те створювали – гарно вкладаються в авторський жанр маленької евристичної або мемуарної повісті, іноді доволі розлогої, часом радше евристичної новели, параболічної мініатюри чи лаконічної сильвети когось із улюблених митців .. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 x 210 мм |
| Кількість сторінок | 304 з іл. |
| Вага | 0.47 кг |
| ISBN | 978-966-378-771-8 |
Присвячена малознаній в Україні постаті Юліана Кулаковського (1855–1919), професора римської словесності Імператорського університету св. Володимира, автора першої на наших теренах історико-аналітичної праці «Історія Візантії» (1910–1915), книжка розповідає про його київське життя і наукову творчіст.. Читати більше
| Переклад | Катерина Станіславська |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 336 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-748-0 |
У цій книжці на основі багатого джерельного матеріалу Леонід Ушкалов подає біографію українського публіциста, науковця та громадського діяча Михайла Драгоманова (1841—1895). Автор символічно поділив життєпис на п’ятдесят чотири параграфи й спробував, за його ж словами, «наскільки це можливо, показат.. Читати більше
| Обкладинка | Тверда |
| Фомат | 150 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 600 |
| Вага | 0.62 кг |
| ISBN | 978-966-378-677-3 |
