-
Статус наличия
Ісаак Башевіс Зінґер (1904–1991) — один з найвидатніших представників літератури їдишем, лауреат Нобелівської премії з літератури 1978 року. У своїй творчості звертався до різних епох у житті східно європейського єврейства, однак певне коло тематичних зацікавлень залишається незмінним, адже воно зум.. Читати більше
| Переклад | Ярослава Стріха |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 x 210 мм |
| Кількість сторінок | 512 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-773-2 |
Читачеві пропонується збірник інтерв’ю, що записані впродовж останніх років, аби показати учасників історичних подій нашого часу. Серед них науковці, публіцисти, дисиденти і громадські діячі. Вони представляють свої бачення історії українсько-єврейських відносин, формулюють актуальні питання сьогоде.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 145 x 200 мм |
| Кількість сторінок | 328 |
| Вага | 0.35 кг |
| ISBN | 978-966-378-217-1 |
У модерністській культурі, відданість якій було задекларовано в ідеології Культур-Ліґи, ілюстрована книга була однією з найважливіших царин синтезу мистецтв і художніх експериментів. Водночас єврейська ілюстрована книга неминуче ввібрала в себе весь комплекс властивих тільки єврейській літерату.. Читати більше
| Переклад | Ольга Купріян (укр.), Ірина Володарська (англ.) |
| Обкладинка | м’яка |
| Фомат | 245 х 315 мм |
| Кількість сторінок | 240 |
| Вага | 1.24 кг |
| ISBN | 978-966-378-218-8 |
У збірнику статей «Єврейська культурна спадщина України» представлені матеріали міжнародної наукової конференції, яка відбулася в Києві 26–27 жовтня 2016 року. Тематичне охоплення статей дуже різноманітне: від арт-юдаїки в музеях України до матеріалів про єврейський театр; від осмислення унікального.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 168 |
| Вага | 0.25 кг |
| ISBN | 978-966-378-592-9 |
На матеріалах архівних джерел, мемуарів, записаних авторкою усних спогадів корінних галичан: українців, поляків, євреїв – свідків подій, розглянуті соціальні, економічні умови життя трьох народів у міжвоєнні роки, в час Другої світової війни. Основна увага приділялася поведінці місцевого населення в.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 150 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 296 |
| Вага | 0.32 кг |
| ISBN | 978-966-378-122-8 |
Шевченко Тарас. Кобзар. Вибрані твори: видання-білінгва / пер. їдишем Давида Гофштейна. Ця книга є виданням-білінгвою вибраних творів з «Кобзаря» Тараса Шевченка. Усі вміщені тут переклади їдишем були зроблені впродовж 1920–1930-х років відомим єврейським поетом Давидом Гофштейном (1889–1952). Кн.. Читати більше
| Переклад | на їдиш Давида Гофштейна |
| Обкладинка | тверда |
| Кількість сторінок | 424 |
| Вага | 0.61 кг |
| ISBN | 978-966-378-643-8 |
Письменник (Амос Оз) та історик (Фанія Оз), батько й донька, мандрують сторінками єврейської історії у пошуках відповіді на запитання: чому слова настільки важливі для євреїв? На їхню думку, слова складають живий ланцюг, який простягається від Авраама до всіх наступних поколінь. Обговорюючи баг.. Читати більше
| Переклад | з англ. Ярослави Стріхи |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 224 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-513-4 |
Серед сотень тисяч невинних жертв Великого терору 1937–1938 рр. одну з маловідомих груп репресованих складають співробітники Агро-Джойнта – агрономічної корпорації, яка була заснована 1924 р. Американським єврейським об’єднаним розподільним комітетом і яка працювала в СРСР за згодою з радянською вла.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 170 х 230 |
| Кількість сторінок | 464 |
| Вага | 0.81 кг |
| ISBN | 978-966-378-273-7 |
