-
Статус наличия
«І знову по колу» – це запис розмов з учасниками та учасницями повстання у Варшавському гетто (квітень 1943 року), які польська журналістка, есеїстка, письменниця і дослідниця Ханка Ґрупінська провадила у 1985–2000 роках. У фокусі діалогів-спогадів перебуває повсякденне життя в гетто і поза ним у ре.. Читати більше
| Переклад | з пол. Юлії Стахівської |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 464 |
| Вага | 0.52 кг |
| ISBN | 978-617-8445-11-9 |
34-й номер альманаху «Єгупець» складається з дев’яти розділів. У розділі «Дві війни» – поетична підбірка Станіслава Чернілевського, фрагменти бойового щоденника Олексія Сінченка, звернена до американських законодавців стаття Тімоті Снайдера про Україну й матеріал Льолі Кантор-Казовської щодо «.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 528 |
| Вага | 0.67 кг |
| ISBN | ББК 84.5Є Я5Є31 |
Видання пропонує ознайомитися з двома основними версіями «червоних гаґадот», що були частиною совєтського антирелігійного проєкту. На відміну від традиційної Гаґади на свято Песах, ці невеличкі «роздаткові матеріали», створені у 20-ті роки минулого століття, мали поступово підмінити основн.. Читати більше
| Переклад | з їдишу Т. Непипенко |
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 185 х 270 мм |
| Кількість сторінок | 60 с., з іл. |
| Вага | 0.13 кг |
| ISBN | 978-617-8262-85-3 |
В антології зібрано майже пів сотні українських новел і оповідань на єврейську тематику. Написані впродовж половини століття, у 1880-х–1930-х рр., вони охоплюють кілька літературних поколінь, широку географію і спектр історичних подій. Революції, погроми, Перша світова війна, соціалістичні ілюзії, б.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 680 |
| Вага | 0.81 кг |
| ISBN | 978-617-8445-06-5 |
Їцхок Лейбуш Перец (1852–1915) — один із класиків єврейської літератури мовою їдиш, засновник єврейського літературного модернізму. Пропонована збірка «Хасидське» є своєрідним художнім дослідженням життя хасидських євреїв, їхньої духовності, традицій та вірувань. Кожна історія відображає елеме.. Читати більше
| Переклад | з їдишу: Олександра Уралова, Софія Корн |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 320 |
| Вага | 0.42 кг |
| ISBN | 978-617-8262-79-2 |
У видання увійшли переклади творів п’ятнадцятьох єврейських письменників Східної Європи другої половини ХІХ–ХХ ст. Читач має змогу ознайомитися з розмаїттям їдишської літературної традиції – від оповідання «дядька єврейської літературної родини» Їцхока Лейбуша Переца до творів модерністів .. Читати більше
| Переклад | з їдишу Т. Непипенко, І. Зробок, Д. Вейцеля, С. Корн, А. Уманськ |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 272 |
| Вага | 0.37 кг |
| ISBN | 978-617-8262-72-3 |
Починаючи з 1950 року, держава Ізраїль переслідувала й ув’язнила десятки вцілілих в Голокості, які за нацистів служили в таборах капо або поліцейськими гетто. В книзі представлений перший повний огляд судових процесів над капо, базований на записах, щойно розсекречених через сор.. Читати більше
| Переклад | з англ. Наталі Комарової |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 304 |
| Вага | 0.39 кг |
| ISBN | 978-617-8262-77-8 |
Книгу Ольги Радченко присвячено маловивченій і вельми драматичній темі, а саме долі євреїв Австрії, Польщі, Румунії та Чехословаччини, які з початком Другої світової війни опинились як біженці в Східній Польщі, що згодом була інкорпорована до Радянського Союзу. На знедолених людей чекали поневі.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 240 |
| Вага | 0.39 кг |
| ISBN | 978-617-8262-59-4 |
