-
Статус наличия
Уперше подано концептно монографічний погляд на художню творчість українського живописця і графіка Зіновія Толкачова (25.02.1903–30.08.1977), що значною мірою була пов’язана із висвітленням теми Голокосту під час Другої світової війни. Учень ВХУТЕМАСу, випускник графічного факультету Київського худо.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 205 x 270 мм |
| Кількість сторінок | 240 с.: іл. |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-921-7 |
Мемуари Йосипа Бухбіндера (1908–1993) оповідають про перетворення вихідця зі штетлу на Поліссі на єврейського письменника у трагічних реаліях більшовицького експерименту в Україні. З пам’яті автора виринають його зустрічі з відомими літераторами-сучасниками, роки Другої світової війни. Його очима чи.. Читати більше
| Переклад | з їдишу Олександри Уралової |
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 232 |
| Вага | 0.30 кг |
| ISBN | 978-966-378-896-8 |
У книзі зібрані нариси інтелектуальної біографії українського соціолога, філософа та публіциста Ольґерда Іполита Бочковського (1885—1939). Проаналізовано започатковану ним науку про творення націй — націологію, — та його трифазну концепцію пробудження поневолених народів: культурне відродження, госп.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 x 210 мм |
| Кількість сторінок | 184 |
| Вага | 0.30 кг |
| ISBN | 978-966-378-780-0 |
Хронологічні рамки книги «Політика і параноя: КПУ в боротьбі проти «міжнародного сіонізму» досить розлогі, оскільки охоплюють період від 1953 р. до середини 1980-х років. Книга змальовує «вегетаріанський» період історії УРСР, коли влада вже не практикувала масових репресій, але в той самий час ідеол.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 178 х 247 мм |
| Кількість сторінок | 424, з іл. |
| Вага | 0.76 кг |
| ISBN | 978-966-378-844-9 |
Мартін Мілан Шімечка — син відомого чеського дисидента Мілана Шімечки, котрий був радником Вацлава Гавела, — у своїй книжці «Серед словаків» відкриває явні та залаштункові передумови розпаду Чехословаччини, розповідає про непростий шлях Словаччини до членства в ЄС, змальовує суперечливий бекґраунд к.. Читати більше
| Переклад | зі словац. Ірина Пушкар |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 x 210 мм |
| Кількість сторінок | 216 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-829-6 |
Цей путівник розповідає про локації в містах і селах України, що пов'язані з історією та культурою українського єврейства. Путівник побудовано за географічним принципом – окремий розділ для кожної області. Оскільки історія єврейських громад в Україні була різною, неоднорідними будуть і розділи путів.. Читати більше
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 140 x 220 мм |
| Кількість сторінок | 656 с., з іл. |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-819-7 |
Хто він, «тихий реформатор»? Філіп Меланхтон, вихований у гуманістичному середовищі, в перші роки Реформації сприйняв євангельське вчення Мартіна Лютера і став одним із найближчих його соратників. Участь у рейхстагах, листування із європейськими монархами, реформування церкви і школи, розробка нової.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 x 210 мм |
| Кількість сторінок | 328 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-760-2 |
Третій том вибраних праць українського соціолога Ольґерда Іполита Бочковського (1885–1939) містить розвідки Нарід собі, Голод на Україні (першодрук), Наука про націю та її життя, а також філософські та політологічні есеї, політичну публіцистику і рецензії 1920–1930-х років, значна частина яких не ві.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 x 225 мм |
| Кількість сторінок | 440+448 |
| Вага | 1.17 кг |
| ISBN | 978-966-378-743-5; 978-966-378-745-9 |
