-
Статус наличия
«Спротив і покора» — це найповніша на сьогодні збірка листів, нотаток, поезій, проповідей і роздумів, написаних упродовж 1943–1945 років у берлінській в’язниці Теґель німецьким лютеранським пастором Дитрихом Бонгеффером. Ці тексти стали свідченням духовної перемоги над людиноненависницьким політични.. Читати більше
| Переклад | з нім. Ксенії Дмитренко |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 832 |
| Вага | 0.79 кг |
| ISBN | 978-617-8262-25-9 |
«Хроніка першого місяця» – це щоденник, який авторка вела від першого дня повномасштабної війни в Україні, про роботу Пункту Допомоги українським біженцям в місті Отвоцьк. До допомоги та розміщення українців, що рятувалися від війни, долучилися не лише офіційні особи і волонтери, а й мешканці всієї .. Читати більше
| Переклад | з польської Лесі Лисенко |
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 145 х 215 мм |
| Кількість сторінок | 192 |
| Вага | 0.26 кг |
| ISBN | 978-617-8262-29-7 |
Вперше ця книга була опублікована 1978 року у США. Згодом вона стала першою частиною автобіографічної епопеї, видання якої мовою оригіналу здійснила у 2010–2012 роках Харківська правозахисна група за підтримки фонду Генріха Бьолля в Україні. Українське видання інспіроване тим, що радянський дисидент.. Читати більше
| Переклад | з рос. Е. Соловей |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 368 |
| Вага | 0.51 кг |
| ISBN | 978-617-8262-19-8 |
«Кошерна свинина» — звучить як оксюморон? У цій книзі Анна Штер- ншис простежує виникнення совєтської єврейської ідентичності, що відо- кремлювала єврейство від юдаїзму. Трансформація совєтських євреїв між 1917 і 1941 роками була одним із найамбітніших експериментів у царині соціаль- ної інжене.. Читати більше
| Переклад | з англійської: Юлія Шекет |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 384 |
| Вага | 0.50 кг |
| ISBN | 978-617-8262-17-4 |
Підготовка книги документованих нарисів про ситуацію єврейської меншини України в роки розвинутого сталінізму відбувалася в трагічний час великої війни проти російської навали, що неминуче викликало роздуми про типологічний збіг між пізнім сталінізмом і путінізмом. Демонізація євреїв за часів Сталін.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 178 х 247 мм |
| Кількість сторінок | 352, з іл. |
| Вага | 0.66 кг |
| ISBN | 978-617-8262-13-6 |
Київський єврейський театр «Мазлтов» Георгія Мельського мав особливий дух і свої фахові секрети. Ними у своїх спогадах про дивовижне театральне життя наприкінці 1980-х – на початку 1990-х діляться учасники творчого процесу. Цікаво буде не лише дослідникам єврейської культури, любителям театру і юдаї.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 225 мм |
| Кількість сторінок | 360 |
| Вага | 0.80 кг |
| ISBN | 978-966-378-995-8 |
Монографія є другим томом проєкту «Знаки Присутності», присвяченого вивченню сакраментології східноєвропейського євангельського руху. У першому томі розглядається водне хрещення, у цьому – Вечеря Господня. Третій том зосереджений на феномені рукопокладення. У цій книзі автор аналізує Трапезу Господ.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 151 х 221 мм |
| Кількість сторінок | 764 |
| Вага | 0.91 кг |
| ISBN | 978-617-8262-05-1 |
Жодна війна ХХ століття не була такою глибоко трансформаційною та руйнівною як Друга світова. Ця книга – є унікальною та потужною оперативною історією цієї війни, яка відтворює повну картину битв на землі, на морі та в повітрі. Вільямсон Мюррей і Еллан Р. Міллет аналізують операції та тактику вед.. Читати більше
| Переклад | з англійської Олександра Буценка |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 178 х 247 мм |
| Кількість сторінок | 656 |
| Вага | 0.98 кг |
| ISBN | 978-966-378-959-0 |
