-
Статус наличия
У цій книзі на основі багатого джерельного матеріалу подано біографію українського філософа й богослова Григорія Сковороди (1722—1794). Утім, це не лише життєпис видатної людини — тут постає яскравий образ України XVIII століття. Одинадцять розділів книги, в яких змальовано життя Сковороди, обрамлен.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 368 |
| Вага | 0.44 кг |
| ISBN | 978-617-8445-58-4 |
«Життя на межі: Україна, культура та війна» — це книга, яка народилась з волонтерських та журналістських поїздок авторів, Володимира Єрмоленка та Тетяни Огаркової. Її жанр можна визначити як філософський репортаж. Вона є спробою осмислення реальності цієї війни, тих засадничих понять, на які спираєт.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 256 |
| Вага | 0.43 кг |
| ISBN | 978-617-8445-41-6 |
Книга чеського історика Петра Блажека – це дослідження самоспалення як найрадикальнішої форми протесту у країнах радянського блоку у період 1966–1989 років. Книгу відкриває загальна стаття, присвячена самому феномену самоспалення, який зародився на Сході й не був притаманний європейським країна.. Читати більше
| Переклад | з чес. Радомира Мокрика |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 180 х 250 мм |
| Кількість сторінок | 328 |
| Вага | 0.64 кг |
| ISBN | 978-617-8445-54-6 |
Перед вами – переклад книги знаного дослідника єврейської історії та культури Моше Росмана, присвяченої впливам теоретичних інновацій постмодерної епохи на академічну юдаїку. Тексти автора, що ввійшли до складу цього видання, піднімають фундаментальні питання щодо способів інтерпретац.. Читати більше
| Переклад | з англ. Наталя Комарова |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 312 |
| Вага | 0.42 кг |
| ISBN | 978-617-8445-46-1 |
Журналіст та історик Марчін Заремба використовує соціологію, психологію й історію, щоб дослідити колективний страх людей повоєнного польського суспільства в офіційних документах і особистих паперах тих, хто залишився виживати в післявоєнній Польщі. Роблячи це, він показує, як страх пе.. Читати більше
| Переклад | з польс. Лесі Лисенко |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 178 х 247 мм |
| Кількість сторінок | 520 |
| Вага | 0.89 кг |
| ISBN | 978-617-8445-17-1 |
Книжка «Портрет в інтер’єрі долі» — данина пам’яті українським шістдесятникам-дисидентам, які виступили проти радянсько-кагебістської системи за право України бути. Авторка з теплом і любов’ю розповідає про своїх друзів з кола шістдесятників, людей знаменитих, але не завжди знаних. У першій час.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 224 |
| Вага | 0.37 кг |
| ISBN | 978-617-8445-20-1 |
Це видання є першою у світі своєрідною енциклопедією єврейської некрополістики. Тут детально розглянуто майже всі сюжети, що зустрічаються в оздобленні надгробків-мацев на теренах України, їхнє значення, прихований зміст та походження. Представлені барельєфи – це не просто красивий і високохудожній .. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 248 с., з іл. |
| Вага | 0.42 кг |
| ISBN | 978-617-8445-29-4 |
Один із найвидатніших польських істориків, професор Анджей Новак, реконструює традиції та практики російського імперіалізму — від кінця епохи царів до правління Путіна. Автор пояснює, серед іншого, чому в Росії влада не тільки може, але й мусить вдаватися до сили, щоб зберегти свою владу. Він підсу.. Читати більше
| Переклад | з пол. Миколи Яковини |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 180 х 250 мм |
| Кількість сторінок | 464 |
| Вага | 0.99 кг |
| ISBN | 978-617-8445-13-3 |
