-
Статус наличия
В основі книги лежить своєрідний філософський щоденник, який автор писав у перші місяці широкомасштабної війни. З часом з’ясувалося: ця війна не за території, мета Росії – знищення суверенної України; це війна не регіональна, Росія кидає виклик світовому порядку; для Ро.. Читати більше
| Переклад | з рос. Антона Бондаренка |
| Обкладинка | м'яка |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 152 |
| Вага | 0.18 кг |
| ISBN | 978-966-378-982-8 |
Метафізика: сучасний вступний курс – книга, адресована і студентам, і фахівцям із філософії; вона зацікавить усіх, хто хоче зорієнтуватися в сучасній метафізиці. Книга висвітлює центральні метафізичні проблеми через характеристику основних поглядів та ретельний аналіз .. Читати більше
| Переклад | Микола Симчич, Єгор Поляков |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 608 |
| Вага | 0.59 кг |
| ISBN | 978-966-378-894-4 |
Критичне дослідження Леонідаса Донскіса постмодерністської тривоги, страху, байдужості, нав’язливого пошуку уваги, зникнення меж приватності та публічного простору. Книга пропонує глибоке розуміння того, що її автор називає проблемною ідентичністю, а також культурного канону, ослабленого почуття нал.. Читати більше
| Переклад | Наталія Комарова |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 x 210 мм |
| Кількість сторінок | 320 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-945-3 |
Книга Ханни Арендт – одного з найвидатніших мислителів ХХ століття – написана за матеріалами судового процесу 1961 р. над нацистським лідером Адольфом Айхманом. Висвітлюючи роль Айхмана в остаточному розв’язанні єврейського питання, дослідниця детально аналізує події, що відбувались під час Голокост.. Читати більше
| Переклад | з англ. Антон Котенко |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 376 |
| Вага | 0.54 кг |
| ISBN | 978-966-378-871-5 |
Збірка містить ключові тексти сучасних французьких істориків філософії, присвячені новим підходам до осмислення славетних «Медитацій про першу філософію» Рене Декарта. Написані протягом 70-х–90-х рр. ХХ ст., ці тексти стосуються найрізноманітнішої тематики (онтологія та метод, проблема суб’єкта, ego.. Читати більше
| Переклад | Олег Хома, Андрій Баумейстер |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 178 х 247 мм |
| Кількість сторінок | 432 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-865-4 |
“Поэт и ничего больше”; “в существе своем поэт”, — так обычно, обращаясь к формулам Н. В. Гоголя, судят о Пушкине. В качестве мыслителя величайший русский поэт, “умнейший муж России” оказался изученным явно недостаточно. Монография посвящена философским аспектам пушкинского наследия. Рассматриваютс.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 512 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-841-8 |
Що відбувається з нами за добиґлобалізації? Як розвиток сучасних комунікаційних технологій змінює людей і суспільства? Чому інтенсифікацію міжлюдських зв’язків, економічних та культурних взаємин супроводжує не інтернаціональне братерство, а міжнаціональні конфлікти? Як комунікативна рівність та дост.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 158х220 мм |
| Кількість сторінок | 416 |
| Вага | 0.59 кг |
| ISBN | 978-966-378-799-2 |
Упорядники: Наталія Вельбовець, Віра Лісова Перед вами збірка статей українського філософа-дисидента В. Лісового (1937–2012), який повною мірою відчув на собі ставлення радянської влади до незгодних з нею інтелектуалів. У книзі йдеться про такі засадничі поняття, як культура (в тому числі по.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 170 x 240 мм |
| Кількість сторінок | 712 |
| Вага | 1.17 кг |
| ISBN | 978-966-378-717-6 |
