-
Статус наличия
Автори Є. Бистрицький, О. Білий, Р. Зимовець, Р. Кобець, С. Лозниця, С. Пролеєв Що таке національно-культурна ідентичність? Як вона співвідноситься з громадянським суспільством та формуванням політичної нації? В яких поняттях сучасна філософія здатна відповісти на на.. Читати більше
| Обкладинка | Тверда |
| Фомат | 150х205 мм |
| Кількість сторінок | 464 |
| Вага | 0.57 кг |
| ISBN | 978-966-378-595-0 |
У книзі представлені матеріали проекту «Культура діалогу — вирішення конфліктів — примирення». Проект здійснено за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt) й товариства «EuroMaidan NRW eV» у рамках програми «Розвиток співпраці з громадянським суспільством в краї.. Читати більше
| Обкладинка | М’яка |
| Фомат | 130х200 мм |
| Кількість сторінок | 264 |
| Вага | 0.29 кг |
| ISBN | 978-966-378-458-8 |
Ця книга навіяна подіями 2014-2015 рр. і глибоким зламом в історичній долі Росії, яка в результаті нової стратегії розширення «руського міра» вступила в самотнє протистояння із Заходом. Те, що в минулі два роки трапилось із Росією, – прямий наслідок процесів, що відбуваються в Україні. По тому, з як.. Читати більше
| Обкладинка | М'яка |
| Фомат | 130х200 мм |
| Кількість сторінок | 320 |
| Вага | 0.11 кг |
| ISBN | 978-966-378-485-4 |
«Життя на межі: Україна, культура та війна» — це книга, яка народилась з волонтерських та журналістських поїздок авторів, Володимира Єрмоленка та Тетяни Огаркової. Її жанр можна визначити як філософський репортаж. Вона є спробою осмислення реальності цієї війни, тих засадничих понять, на які спираєт.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 256 |
| Вага | 0.43 кг |
| ISBN | 978-617-8445-41-6 |
«Знання. Реальність. Цінність» — найкращий у світі вступ до філософії. Він знайомить з основними філософськими проблемами епістемології, метафізики та етики, зокрема з такими питаннями: Як можна знати, що світ існує поза нашим розумом? Чи існує бог? Чи маємо ми свободу волі? Чи існують об’єктивні ці.. Читати більше
| Переклад | з англ. М. Є. Бистрицького |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 158 х 220 мм |
| Кількість сторінок | 404 |
| Вага | 0.61 кг |
| ISBN | 978‐617‐8262‐86‐0 |
Монографія присвячена аналізу філософсько-практичних аспектів складного, багатобарвного, багатовимірного і все ще значною мірою утаємниченого феномену права. Під цим кутом зору у ній здійснена спроба поглибленого осмислення онтологічної, гносеологічної та аксіологічної природи права, його взаємозв’я.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 215 мм |
| Кількість сторінок | 496 |
| Вага | 0.73 кг |
| ISBN | 978-617-8262-55-6 |
В монографії розкривається чільна роль дискурсів в глобальному світі. В центрі уваги – фундаментальне перетворення сучасності: дійсність та спосіб життєдіяльності людини стають переважно дискурсивними практиками. Цей ефект відстежується через низку явищ: «світ без дійсності», кінець ери виробництва,.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Кількість сторінок | 276 |
| Вага | 0.46 кг |
| ISBN | 978-966-378-997-2 |
Елвін Плентінга — один із провідних представників сучасної аналітичної філософії, а також, напевно, найвидатніший аналітичний християнський філософ, лауреат надзвичайно престижної Темплтонівської премії (2017). Книжка «Підґрунтя: сучасні дебати» (англ. Warrant: The Current Debate) є першою в його ун.. Читати більше
| Переклад | з англ. Олексія Панича |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 215 мм |
| Кількість сторінок | 384 |
| Вага | 0.59 кг |
| ISBN | 978-617-8262-11-2 |
