-
Статус наличия
Непроста книга Бернара Манена визначає ключові риси сучасних демократичних інституцій. Для нас сьогодні представницька форма правління здається невіддільною від демократії. Але на початках її модерної історії, як це показує Професор Манен, її було свідомо обрано як альтернативу народному самоуправлі.. Читати більше
| Переклад | Валерій Дротенко |
| Кількість сторінок | 411 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-757-2 |
Стислі версії опублікованих у цій збірці розвідок прозвучали на конференції «Аристотель і аристотелізм: 2400 років потому», яка відбулася в Інституті філософії ім. Г. С. Сковороди НАНУ 14 червня 2016 року. Автори розглядають деякі особливості термінології Аристотеля та окремі питання, пов’язані з тр.. Читати більше
| Кількість сторінок | 184 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 9789663785844 |
Книга в живой, доступной форме знакомит читателя с миром античности. Она позволяет составить целостное представление как об истории античной цивилизации на протяжении ее более чем тысячелетнего развития, так и о ее духовной квинтэссенции – знаменитой греческой философии, определившей интеллектуальны.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 512 |
| Вага | 0.50 кг |
| ISBN | 978-966-378-908-8 |
Предлагаемая вниманию читателя книга не случайно называется «Введение в логику». Она не дублирует существующие учебники, не является систематическим курсом и ни в коем случае не претендует на полноту изложения. Знакомство с нею предполагает дальнейшее изучение логики по одному из уже существующих по.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 260 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-893-7 |
Представлене видання дає можливість сучасним дослідникам і практикам йоґи глибше зрозуміти йоґічну медитацію — дг’яну. У монографії досліджується процес становлення й розвитку філософських засад дг’яни в історичній перспективі. Автор ретельно вивчає та ілюструє різноманіття поглядів та визнач.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 130х200 мм |
| Кількість сторінок | 192 |
| Вага | 0.00 кг |
| ISBN | 978-966-378-797-8 |
У книзі «Ціна істини: дар, гроші, філософія» Марсель Енаф порушує питання про те, чи може істина та/або навчання її пошуку бути предметом купівлі-продажу. Задля відповіді на це питання автору доводиться вивчити поняття безцінного, боргу та благодаті; дослідити появу та функції грошей; проаналізувати.. Читати більше
| Переклад | Олексій Панич |
| Обкладинка | Тверда |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 512 |
| Вага | 0.68 кг |
| ISBN | 978-966-378-678-0 |
Монографію присвячено дослідженню внутрішньої тенденції трансцендентальної феноменології, яка полягає в її перетворенні з філософії свідомості на філософію досвіду. Вахтанґ Кебуладзе представляє феноменологія як трансцендентальний емпіризм, що є антиметафізичним проектом, який поєднує певні еле.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 130 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 280 |
| Вага | 0.43 кг |
| ISBN | 978-966-378-729-9 |
Книга канадського філософа Чарльза Тейлора, одного з лідерів сучасної світової філософської думки, є спробою осмислити явище секулярності в європейській модерній культурі. Другий том українського видання містить четверту та п’яту частини оригінальної праці Тейлора. Книга адресована філос.. Читати більше
| Переклад | з англ. Олексія Панича |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 145 х 200 мм |
| Кількість сторінок | 616 |
| Вага | 0.72 кг |
| ISBN | 978-966-378-601-8 |
