-
Статус наличия
У цій книзі на основі багатого джерельного матеріалу подано біографію українського філософа й богослова Григорія Сковороди (1722—1794). Утім, це не лише життєпис видатної людини — тут постає яскравий образ України XVIII століття. Одинадцять розділів книги, в яких змальовано життя Сковороди, обрамлен.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 368 |
| Вага | 0.44 кг |
| ISBN | 978-617-8445-58-4 |
«Моє життя з Олександром Архипенком» — спогади Френсіс Архипенко-Ґрей, яка була поруч зі славетним митцем протягом останніх років його життя. Їхнє знайомство почалося в школі Архипенка у штаті Нью-Йорк: тоді юна Френсіс, яка ще шукала себе і в житті, і в творчості, стала студенткою авторитетного май.. Читати більше
| Переклад | з англ. Юлії Шекет |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 170 х 240 мм |
| Кількість сторінок | 216 с., з іл. |
| Вага | 0.81 кг |
| ISBN | 978-617-8262-97-6 |
Монографія презентує результат багаторічної історико-фактологічної студії життєтворчості Віктора Платоновича Петрова (1894–1969), письменника, історика-археолога, антрополога і літературознавця (друкувався під псевдонімами ‘В. Домонтович’, ‘Віктор Бер’, інші), який є найзагадковішою постаттю українс.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 592 с.: іл. вкл. |
| Вага | 0.77 кг |
| ISBN | 978-617-8445-44-7 |
Книжка «Портрет в інтер’єрі долі» — данина пам’яті українським шістдесятникам-дисидентам, які виступили проти радянсько-кагебістської системи за право України бути. Авторка з теплом і любов’ю розповідає про своїх друзів з кола шістдесятників, людей знаменитих, але не завжди знаних. У першій час.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 224 |
| Вага | 0.37 кг |
| ISBN | 978-617-8445-20-1 |
За словами Вальтера Беньяміна, «писати історію – це надавати датам обличчя». Щоб уособити десятиліття брехтівських похмурих часів (1933–1943), філософиня та перекладачка Ханни Арендт Сільвія Куртін-Денамі обрала три видатні постаті – жінок, єврейок і філософинь – чиє життя та думки були нерозривно п.. Читати більше
| Переклад | з франц. Дмит ра Каратєєва. |
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 360 |
| Вага | 0.43 кг |
| ISBN | 978-617-8445-32-4 |
На позір здається, ніби класик єврейської літератури Шолом-Алейхем добре відомий широкому загалу. Але насправді доробок письменника наразі доступний нам хіба на дрібку. Праця Шолома Рабиновича, який вигадав собі веселий псевдонім «Добридень», так тісно перепліталася з його особистістю, що народ.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 440 |
| Вага | 0.48 кг |
| ISBN | 978-617-8445-01-0 |
Головний герой цієї біографії – Яків Оренштайн – син народу Книги, дитина книгаря-комівояжера та єврейки-горянки. Його життя і праця пройшли в кількох державах – Австро-Угорській та Російській імперіях, Українській та Західноукраїнській Народних Республіках, Веймарській республіці, Другій Речі Поспо.. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 140 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 272 |
| Вага | 0.36 кг |
| ISBN | 978-617-8445-21-8 |
Ця книга спогадів написана людиною, яка ніколи не займалася літературною працею, не мала великої професійної кар’єри чи широкого суспільного визнання; її більше знають як дружину Івана Дзюби. Це правда. Марта була поряд з Іваном у найбільш кризових ситуаціях – обшуки, арешт, слідство, професійна і .. Читати більше
| Обкладинка | тверда |
| Фомат | 155 х 210 мм |
| Кількість сторінок | 480 |
| Вага | 0.62 кг |
| ISBN | 978-617-8445-22-5 |
