Антуан Аржаковський

Антуан Аржаковський – французький історик та богослов. У 200 році у Вищій школі соціальних наук (Париж) захистив докторське дослідження на тему: «Покоління релігійних мислителів російської еміграції. Чаопис “Путь” (1925-1940)».

Працював аташе з питань кіно при в Міністерстві зовнішніх справ Франції, директором Французького університетського коледжу в Москві, аташе з питань освітньої співпраці та заступником директора Французького інституту в Києві. У 2004 році заснував та був першим керівником Інституту екуменічних студій при Українському католицькому університеті у Львові; досі є директором адміністративної ради та Senior Fellow Інституту. З 2011 року є одним з керівників відділу «Політика і Релігія» дослідницького центру Коледжу Бернардинів. З 2014 року викладає в Кафедральній школі Бернардинів на програмі «Вступ до екуменічних студій».

Викладав в європейських та американських університетах (Національний університет «Києво-Могилянська Академія», університет ім. М. Ломоносова в Москві, Католицькому університеті в Лувені, університеті Нотр Дам (США) тощо). Є автором книг, присвячених православній думці, зокрема фундаментальної монографії «Що таке православ’я?».

АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти