Рафаель Альвіра

Викладач філософії, почесний викладач Університету Наварри

Є членом, засновником та Віце-президентом  Інституту  підприємництва та гуманізму  (Університет Наварри). Також є Віце-президентом міжнародної асоціації християнської соціальної освіти, Президентом Адміністративної ради Європейської академії   (Страсбург), Президентом Ради Міжнародного Інституту в Сан Тельмо (Севілья) і Членом наукової ради Центру вивчення ринків, культури та етики в Римі.

Народився в Мадриді, де і закінчив школу Раміро де Маецу. Отримав освіту з історії та філософії в Університеті Наварри, отримав докторську ступінь в Університеті Комплутенсе в Мадриді і в Університеті Латераненсе у Римі. Завершив навчання в Німеччині та Австрії.

Читав лекції в Університеті Комплутенсе, а потім був там завідувачем кафедри з 1975 року, також був Секретарем секції філософії згаданого Університету.

Завідувач кафедри в Університеті у Ла Лагуна (1979-1980), а потім професор факультету філософії та гуманітарних наук Університету Наварри з 1980 року. В цьому університеті він був деканом, заступником декану, керівником секції філософії,секціїї виховання, керівником департаменту практичної філософії та завідувачем кафедрі музики.

Був викладачем теорії суспільства на факультеті інформаційних наук Університету Наварри, викладачем в Дипломатичній школі у Мадриді. Був постійним членом Національної комісії з реформування гуманітарних факультетів.

Є позаштатним професором Університету Мендоси (Аргентина) і Університету Монтевідео (Уругвай). Працював запрошеним професором в панамериканському університеті у Мехіко, в Національному Університеті  Куйо (Мендоса, Аргентина), в Університеті  Нотр Дам (Індіана, США), в Андійському університеті у Сантьяго де Чілі і Стратморському університеті в Найробі (Кенія). Брав участь у багатьох конгресах, де виступав у якості доповідача у Європі, Америці, Азії та Африці.

Брав участь як дослідник у багатьох проектах. Серед них такі, як: «Основні елементи громадянського суспільства», «Суспільство пізнання і суспільство роботи в епоху глобалізації» та «Актуальні можливі форми участі у демократичному суспільстві».

Є автором і укладачем 15 книжок і більш ніж 300 статей за спеціальністю філософія,  був науковим керівником більш ніж 80  дисертантів,  і стільки ж дипломантів. Є членом наукових рад різноманітних видань з філософії   та асоціацій філософів в Іспанії, Італії, Франції, Швейцарії, Австрії і.т.д.

АВТОРИ НОВИНИ ПРО НАС Контакти