Вітаємо з Великоднем!

Вітаємо з Великоднем!

Дорогі друзі,

від щирого серця вітаємо вас зі святом Воскресіння Христового!

У цей день особливо радісно читати дивовижні слова царя Давида і святителя Амвросія Медіоланського:

Воскресіння Господа нашого для померлих є життя, для грішників – відпущення, для святих – слава. Тому-то святий Давид спонукає кожне створіння до радісного тріумфу сьогоднішнього дня, кажучи: «Це день, що його створив Господь, радіймо та тішмося в нім!» (Псалом 117: 24) Цей День все проникає і висвітлює, небо і землю і пекло обіймає: бо Світло Христове не загороджується стінами, не поділяється стихіями, не затьмарюється тьмою. Світло Христове є день без вечора, день нескінченний: він усюди блищить, усюди висвітлює, ніщо від нього не ховається.

                                              Слово на Святу Пасху

Одного разу в ранні роки Радянської влади в Києві на антирелігійному мітингу один священик попросив слова. Агітатор відмовив йому. Священик благав: «Тільки два слова!». – «Гаразд, але не більше», – погодився агітатор. Священик вийшов на трибуну й крикнув що є сил: «Христос воскрес!». І весь народ одностайно видихнув: «Воістину воскрес!»

Ніякі ворожі сили темряви не здатні приховати від нас всепереможне світло Христового Воскресіння, змусити відмовитися від надії, подарованої нам Воскреслим Господом!