Таїнство єдності: Євхаристія і Церква

Таїнство єдності: Євхаристія і Церква

Книга:
Таїнство єдності: Євхаристія і Церква
Ціна:
26.00 грн.
Доставка:
5.00 грн.
Кількість:
Пер. з нім. – К.: Дух і літера, 2010. – 224 с.
Мова укр. – Обкл. м’яка. – Форм. 70х100/32.
ISBN 978-966-378-158-7

Пресвята Євхаристія – «джерело та вершина всього християнського життя». Книга кардинала Вальтера Каспера, відомого католицького богослова і Президента Папської ради зі сприяння християнської єдності, запрошує читача глибше пізнати сенс цього Таїнства для життя кожного християнина та всієї Церкви. Особливу увагу автор приділяє значенню Євхаристії для  екуменічного діалогу церков,  для відновлення первинної єдності християн. Поєднання фундаментальних теологічних знань автора з багаторічним викладацьким досвідом в німецьких університетах, священицьким та єпископським служінням на парафіях та в Роттенбурґ-Штутґартській єпархії є особливою перевагою цієї книжки. «Таїнство єдності: Євхаристія та Церква» – друга книжка кардинала Каспера, що вийшла у видавництві «Дух і літера» (перша – «Ісус Христос» – з’явилась у 2008 р.). Книжка зацікавить теологів, викладачів теологічних дисциплін, гуманітаріїв, всіх, кому небайдужі питання християнської духовності.

Кардинал Вальтер Каспер, колишній голова Папської ради сприяння християнській єдності, 21 серпня одержав Європейську премію культури фонду «Pro Europa» за 2011 р.

Голова Конференції католицьких єпископів Німеччини, Архиєпископ Роберт Цолліч зазначив, що кардинал Вальтер Каспер є відмінним богословом. Він підкреслив, що завдяки здатності підтримувати хороші стосунки з людьми кардинал Каспер зробив суттєвий внесок у подолання непорозумінь між Церквами, інформує Католицький оглядач.

Під час вручення премії відомий німецький режисер і актор Клаус Марія Брандавер сказав, що діяльність кардинала Каспера є досконалим прикладом сприяння інтеграції Європи. На його думку, кардинал Вальтер Каспер завжди готовий до діалогу, завжди турбується про розвиток соціальної і моральної ситуації в Європі.

Текст книги у бібліотеці eKMAIR

Рецензії: