Семья в постатеистических обществах

Семья в постатеистических обществах

Уклад. К. Сігов. Вид. 2-ге, виправ. і допов.
К.: Дух і літера, 2003. – 356 с.
Мова рос. – Обкл. тверд. – Форм. 60х84/16 – ISBN 966-7888-50-9
Наклад книги закінчився!

Епоха падіння тоталітарних систем й атеїстичних стереотипів поставила нас перед необхідністю наново переосмислити сутність і призначення християнської родини для того, щоб вказати світу на той нерушимий ґрунт, стоячи на якому, сім’я, за словами С.С. Аверинцева, завжди була і буде «захисним муром» проти егоїстичного «духу світу цього». Тому вихід збірки «Сім’я у постатеїстичних суспільствах», підготовленої київським видавництвом «Дух і літера» за матеріалами однойменної конференції, яка проходила у стінах Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, – знаменна подія.
Незважаючи на розбіжності в позиціях і підходах, статті, представлені у збірнику, об’єднує думка про те, що сім’я – «клітинка Тіла Христового» – відкриває у людині найістотнішу потребу «бути з іншими заради інших». Тільки в діяльної любові одне одного ми дійсно стаємо учнями і свідками Христовими: «По тому довідаються всі, що ви є Моїми учнями, якщо любов матимете поміж собою» (Йо.13, 35).
Нове слово про таку нагальну й життєво важливу тему, як сім’я, без сумніву, принесе користь «тим, хто навчає, і учням», пастирям, катехізаторам, викладачам духовних і світських шкіл, лікарям, психологам, вчителям – усім, хто, незалежно від професій, намагається втілювати любов до Бога в діяльному служінні ближнім.