Роль образов и почитание икон в восточных православных церквах

Роль образов и почитание икон в восточных православных церквах

Книга:
Роль образов и почитание икон в восточных православных церквах
Ціна:
59.00 грн.
Доставка:
5.00 грн.
Кількість:
К.: ДУХ I ЛIТЕРА, 2017. – 128 с. ISBN 978-966-378-549-3

Що ми знаємо про сучасне життя християн Східних Церков? Яким чином знайомство з їхнім досвідом віри здатне надихати нас та звільнювати від хибних упереджень, байдужості та відчуженості? На ці та багато інших питань Крістін Шайо відповідає не лише як вчений-теоретик, але й через живі зустрічі з різними християнськими традиціями. В центрі цієї книги — малодосліджений світ ікон давньосхідного християнства. Досвід багаторічного спостереження за життям християн Сходу допомагає автору відкривати красу їхньої простої та осмисленої апостольської віри.

Без глибокого взаємного впізнавання не може бути подоланий історичний розрив і пройдений шлях до відновлення повного церковного сопричастя між двома родинами церков — Православною та Східними Православними Церквами. Саме надія на впізнавання надихає Шайо, яка прагне запросити до такого діалогу всіх православних християн і всіх небайдужих.

Книга адресована культурологам, мистецтвознавцям, іконописцям, вченим і студентам духовних навчальних закладів, а також усім, хто цікавиться християнським Сходом.

(Рос. мовою)