Путь жизнеутверждающей любви

Путь жизнеутверждающей любви

Книга:
Путь жизнеутверждающей любви
Ціна:
50.00 грн.
Доставка:
5.00 грн.
Кількість:
К.: Дух і літера, 2004. – 230 с.
Мова рос. – Обкл. тверд. – Форм. 60х84/16
ISBN 966-7888-73-8

До нової книги митрополита Мінського і Слуцького Філарета увійшли статті, об’єднані темою місії народу Божого на зламі тисячоліть. Про що б не писав Владика – про діалог богослов’я та філософії, про християнське навчання чи про духовні підвалини політики – крізь усі його роздуми проходить образ Церкви, покликаної чути глас Божий і доносити Божественну вість світові.
На сторінках книги перед читачем постає багатогранна особистість – справжній богослов, який не боїться знову й знову нагадувати про необхідність творчого ставлення до Біблійних переказів, чуйний, уважний до духовних шукань сучасників проповідник, людина Церкви, готова «кожному дати відповідь у своєму сподіванні». Усім ладом свого богомислення Владика Філарет нагадує про те, що вірі нашої Церкви чужі історичне й культурне безпам’ятства, відсталість, чужі поділ і несвобода. У різноманітних аспектах життя він відкриває рятівну та життєдайну присутність Христа, а значить, можливість діяльного служіння Богові і ближнім.
Книга адресована викладачам духовних і світських навчальних закладів, богословам, філософам, усім, кому небайдужі долі християнства в сучасному світі.