Проста довіра

Проста довіра

Книга:
Проста довіра
Ціна:
25.00 грн.
Доставка:
5.00 грн.
Кількість:
Упоряд. Марчелло Фіданціо. Пер. з фр. – К.: Дух і літера, 2012. – 152 с.
Мова укр. – Обкл. м’яка – Форм. 70х100/32 – ISBN 978-966-378-269-0

1940 року, у розпалі Другої світової війни, 25-річний Роже Луї Шютц полишає нейтральну Швейцарію й оселяється у невеличкому бурґундському селищі Тезе, на межі, що відділяла вільну частину Франції від окупованої нацистами. Він прагне допомагати людям і робити це у християнській спільноті. Якщо 1944 року поруч із ним було троє братів, то на Великдень 1949-го вже семеро дали чернечі обітниці жити разом у простоті та бідності. Так з’явилася всесвітньо відома екуменічна спільнота Тезе, і брат Роже став її настоятелем.
За задумом брата Роже, Тезе мало стати кроком до примирення між християнами, закваскою майбутнього миру. І так відбулося насправді. Сьогодні спільнота налічує близько ста братів – католиків і протестантів, представників понад двадцяти націй. Із 1960-х років і дотепер Тезе є місцем зустрічі величезного потоку паломників, переважно молоді – вірян усіх християнських конфесій, та й навіть нехристиянських. Щотижня там приймають кілька тисяч юнаків і дівчат, які повертаються додому з натхненням до справи примирення і злагоди у своєму суспільстві.
Книжка, яку Ви тримаєте в руках, – перша книжка брата Роже, видана українською мовою. Ось чому ми з радістю і надією пропонуємо її вітчизняному читачеві, незалежно від віри і конфесії, і сподіваємось, що натхненна любов до миру, яку вона несе, посіє в серцях благодатне сім’я надії на примирення – не тільки серед християн, а й серед усіх інших незгодних між собою сил.

Книжка «Проста довіра» на сайті Тезе: http://www.taize.fr

Фото з презентації на «Книжковому Арсеналі»

Костянтин Сігов та Андрій Баумейстер про книжку брата Роже

Статті:

12 травня 2015 року — 100-річчя з Дня народження брата Роже

zp8497586rq