Презентація книжки архімандрита Кирила (Говоруна) "Українська публічна теологія"

Презентація книжки архімандрита Кирила (Говоруна) «Українська публічна теологія»

Шановні друзі, запрошуємо вас на презентацію книжки архімандрита Кирила (Говоруна) «Українська публічна теологія», що відбудеться 12 червня о 18:30 у книгарні «Є» (м. Київ, вул. Лисенка, 3).

Учасники: отець Кирило Говорун, отець Георгій Коваленко, отець Богдан Огульчанський, Олексій Сігов, Вячеслав Горшков.

Публічна теологія є дисципліною, що швидко набуває розвитку у провідних академічних осередках світу. ЇЇ науковий інструментарій якнайкраще пасує для аналізу українських реалій після Революції Гідності. Саме подія Майдану перебуває у фокусі книги: Майдан як поштовх до виникнення оригінальної української публічної теології, яка не зводиться до вивчення західного досвіду, а й пропонує власний погляд як на українську ситуацію, так і на світові тенденції.

Книга отця Кирила є збіркою текстів, які раніше виходили різними мовами у різних світових виданнях. Зібрані разом, вони утворюють повноцінну книгу з тяглістю думки і аргументації та окреслюють контур української публічної теології як дисципліни, що поєднує у собі традиційне християнське богослов’я, релігієзнавство, соціологію релігії, політологію та філософію.