Православная Церковь в Восточной Европе. ХХ век

Православная Церковь в Восточной Европе. ХХ век

Пер. з фр. / Під ред. Крістін Шайо. – К.: Дух і літера, 2010. – 440 с.
Мова рос. – Обкл. м’яка – Форм. 60х84/16
ISBN 978-2-204-08978-4
Наклад книги закінчився!

«ХХ століття, безсумнівно, було часом тяжких випробувань для православних християн Малої Азії, Радянського Союзу та інших країн Східної Європи в комуністичний період. Однак, незважаючи на «вогняну спокусу» (1 Пет. 4:12), крізь яку пройшло Православ’я у ХХ столітті, 2000 року воно воістину може вважати себе сильнішим, ніж 1990-го» (митр. Калліст Уер).

Мета цієї книги – ознайомити широку читацьку аудиторію з історією та сучасним становищем Православних Церков Східної Європи. Статті, що увійшли до книги, написані провідними фахівцями у цій сфері. Ґрунтуючись на багатому фактичному матеріалі, автори збірника розповідають про основні, часто разюче драматичні події з історії Православних Церков на їхніх історичних територіях, а також про інтенсивне відродження у кінці ХХ століття духовного життя у громадах, які довгий час перебували під гнітом тоталітарних ідеологій, і ті виклики, що постали перед Православ’ям останнім часом.

Крістін Шайо – православна християнка з Женеви, автор кількох книг про життя, історію та духовну культуру Східних Церков. У 2005 році вона опублікувала книгу «Історія Православної Церкви в Західній Європі. ХХ століття» (французькою та англійською мовами).

Повний текст книги

 

Рецензії: