Правда. Пам'ять. Примирення

Правда. Пам’ять. Примирення

Успенські читання

Упорядник Костянтин Сігов. — К.: ДУХ I ЛIТЕРА, 2016. — 416 с. — ISBN 978-966-378-475-5
Книга:
Правда. Пам'ять. Примирення
Ціна:
89.00 грн.
Доставка:
5.00 грн.
Кількість:

Ключові християнські поняття правди, пам’яті та примирення є також засадничими і для світської гуманістичної культури. Біблійні значення цих понять висвітлюються у Новому Завіті та в ранній Церкві, починаючи від послань апостола Павла та св. Климента Римського. На літургії ми просимо про мир «з висоти», тобто від Бога, і це прохання безпосередньо перетікає в молитву «про мир всього світу». Для нас це сьогодні актуально як ніколи. Про важливість дослідження і втілення у соціальне життя правди, пам’яті та примирення свідчить плідна діяльність комісій «Правда та примирення» у багатьох країнах після жахливих наслідків криз і конфліктів.

Учасники XV щорічної міжнародної конференції «Успенські читання» в Києві докладно розглядають богословські, духовно-практичні, історичні, філософські й соціальні аспекти цих понять у світлі найактуальніших питань і викликів сучасності. Збірку доповідей доповнено текстами видатних сучасних богословів: митрополита Калліста Уера, кардинала Вальтера Каспера, єпископа Дідьє Берте, Енцо Б’янкі та Марґеріт Ленá.

Книга буде корисною всім, хто причетний до духовної освіти, популяризації християнської культури, цікавиться розвитком християнської думки у сучасному контексті.