Образование и семья в постатеистических обществах

Образование и семья в постатеистических обществах

Уклад. К. Сігов. – К.: Дух і літера, 2003. – 282 с.
Мова рос. – Обкл. тверд. – Форм. 60х84/16 – ISBN 966-7888-55-Х
Наклад книги закінчився!

До збірки увійшли матеріали однойменної міжнародної конференції, що проходила 2002 року в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.
Учасники зустрічі – відомі богослови, філософи, викладачі духовних і світських навчальних закладів – розмірковують про пророче і педагогічне покликання сім’ї і як малої Церкви та «школи віри», про перспективи шкільної та університетської богословської освіти, про можливості творчого розвитку традиції християнської освіти у відповідності із духовнимими й культурними запитами XXI століття. В опублікованих виступах митрополита Київського і всієї України Володимира, митрополита Мінського і Слуцького Філарета, С. С. Аверинцева, М. В. Лоського, М. О. Струве та інших церковних діячів, учених, педагогів-практиків відкриваються різні грані богословської, філософської та культурологічної рефлексії про сім’ю і школу як взаємодоповнюючі простору істинної освіти – «плекання образу Божого в людині».
Книга буде корисною викладачам і студентам духовних і світських шкіл, богословам, філософам, педагогам, психологам, соціологам, знавцям релігії і всім, хто цікавиться сучасним православним богослов’ям родини та прародини і проблематикою духовної освіти в постатеїстичному суспільстві.