«Книжкова графіка митців Культур-Ліґи» стала лауреатом UkrainianBestBookAward

«Книжкова графіка митців Культур-Ліґи» стала лауреатом UkrainianBestBookAward

Книга «Книжкова графіка митців Культур-Ліґи» Гілеля Казовського посіла п’яте місце на конкурсі «UkrainianBestBookAward» та отримала спеціальний диплом Журі конкурсу як «Найкращий видавничий проект книжкової графіки».

Конкурс «UkrainianBestBookAward» започаткований на фестивалі «Книжковий Арсенал» Фамільною Друкарнею «HUSS» (ХАСС) 2012 року. Гран-прі конкурсу отримало видання «Хотинська битва 1621. Битва за центральну Європу». Автори – Петро Сас, Генуте Кіркене. Видавництво «Балтія Друк», Київ, 2011 рік.

Церемонія нагородження відбулась у НКММК «Мистецький Арсенал» 6 жовтня. Всі 10 найкращих книжок у якості призу отримали річну передплату на журнал «ART UKRAINE» та подарунки від Спонсора – ТМ INKERMAN.

«UkrainianBestBookAward», завдяки фаховому та прозорому механізму залучення до Конкурсу видавців, отримав заявки на участь у Конкурсі від 48 видавництв (абсолютної більшості видавців Книжкового Арсеналу), що запропонували на розгляд Журі 114 книжок-претендентів.
Лауреати і переможці конкурсу «UkrainianBestBookAward»
На першому етапі Конкурсу кваліфіковане Журі (у складі: Генеральний директор НКММК «Мистецький Арсенал» Наталія Заболотна, Куратор міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» Ольга Жук, Генеральний директор Фамільної друкарні HUSS Костянтин Кожем’яка, Менеджер із маркетингу представництва ARCTIC PAPER Андрій Мартиненко, Директор Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» Ольга Вієру, експерт із поліграфії Віталій Матюнін, художник, видавець Віктор Хоменко, галерист, арт-експерт Євген Карась, Генеральний директор Компанії «Вавілон» Андрій Різоль), відібрали шор-лист Конкурсу – 10 найкращих книг Конкурсу (ТОР-10). Головним критерієм відбору книг Конкурсу був рівень гармонійного (творчого та професійного) поєднання літературно-візуальних та поліграфічних складових книги як завершеного творчого продукту (відповідність дизайну та ілюстрацій до змісту книги та її оформленню). Також Журі обрало одинадцять книг для спеціальної відзнаки (спеціальний диплом Журі).

На другому етапі Конкурсу всім представникам професійної спільноти – учасникам II Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» було запропоновано взяти участь в обранні переможців шляхом оцінювання книг, що потрапили до ТОР-10 (учасникам Книжкового Арсеналу потрібно було заповнити Анкету відкритого експертного опитування). Участь у відкритому експертному опитуванні взяли 81 учасник (абсолютна більшість).

Організацію Конкурсу здійснила PR/BTL/EVENT-компанія «ВАВІЛОН».

За матеріалами: Буквоїд