ЄСФ (ІІ том) визнано Книгою року 2011

ЄСФ (ІІ том) визнано Книгою року 2011

Другий том «Європейського словника філософій: Лексикон неперекладностей» (ЄСФ) був визнаний «Книжкою року – 2011» у номінації «Софія» (Зарубіжна гуманітаристика) за рейтингом Костянтина Родика. Офіційна церемонія нагородження лауреатів XІІІ Всеукраїнського рейтингу «Книжка року – 2011» відбулася 8 грудня у столичній «КиївЕкспоПлазі».

«Європейський словник філософій: Лексикон неперекладностей» є українською версією міжнародного проекту ЄСФ. Публікація обох томів Словника видавництвом «Дух і Літера» була підготовлена Центром Європейських гуманітарних досліджень Національного університету «Києво-Могилянська академія» та здійснена за підтримки Міністерства культури Франції – Національного центру книги, Програми сприяння видавничій справі «Сковорода», Посольства Франції в Україні та Міністерства закордонних справ Франції.

Це видання стало особливим викликом для українських перекладачів та співавторів проекту, оскільки найбільшою складністю і найпершим завданням перекладу Словника було відтворити українською мовою одразу весь космос європейського філософування, що потребувало задіювання всіх наявних і відкриття нових можливостей україномовного філософського дискурсу.